Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3307
 посетители - 61 страницы - 724
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Анонс выставок
полный календарь выставок
сентябрь
октябрь
ноябрь
март 2016
апрель 2016
Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

ВЫСТАВКИ > Архив выставок 2011 > ГАЛАНТЕРЕЯ, ОДЕЖДА И ОБУВЬ
Наши партнеры
Новости
2015-07-06
Визначення понижуючого коефіцієнта для зменшення єдиного внеску
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує. Законом України від 02.03.2015 №219-VIII «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці» (далі – Закон №219) передбачено більш лояльні умови понижуючої ставки єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).
Подробнее >>>
2015-07-06
З 1 липня розпочалося звітування за 2 квартал та півріччя 2015 року
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує. Відповідно до підпункту 49.18.2 пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу (у тому числі у разі сплати квартальних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Подробнее >>>
2015-07-06
У І півріччі 2015 року платники Дніпропетровщини перерахували до бюджетів усіх рівнів більше 36,3 мільярдів гривень
З початку 2015 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено у бюджети усіх рівнів (з урахуванням ЄСВ) 36 млрд. 365,8 млн. грн., що на 10 млрд. 409,5 млн. грн., або на 40,1 % більше, ніж у січні – червні 2014 року. Про це проінформував начальник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Василь Андрухів.
Подробнее >>>
2015-07-06
Кількість електронних митних декларацій на Дніпропетровській митниці ДФС зросла майже до 99%
На Дніпропетровській митниці ДФС продовжує зростати питома вага митних декларацій, оформлених в електронному вигляді. В першому півріччі 2015 року фахівцями митниці оформлено понад 73,5 тисяч митних декларацій, з яких 98,7% в електронному вигляді. Кількість електронних митних декларацій збільшилася майже на 4 відсотки. За аналогічний період 2014 року митні декларації в електронному вигляді становили 94,8 відсотків від загального обсягу.
Подробнее >>>
2015-07-03
Переможці та лауреати Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини»
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. З січня 2015 року Державною фіскальною службою України (далі – ДФС України) проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини» (далі – Конкурс). Конкурс проводиться з метою: - вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів та платежів у житті держави і суспільства; - формування економічної грамотності та податкової культури у школярів – майбутніх платників;
Подробнее >>>
2015-07-03
Квартальні платники ПДВ починають звітувати за 2 квартал 2015 року з 1 липня
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує. Згідно з пунктом 202.1 статті 202 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) звітним (податковим) періодом для платників податку на додану вартість є календарний місяць, а у випадках, особливо визначених Кодексом, календарний квартал.
Подробнее >>>
2015-07-03
Платники збору за місця для паркування транспортних засобів звітують за півріччя 2015 року з 1 липня
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує. Відповідно до підпункту 2681.5.3 пункту 2681.5 статті 2681 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) базовим податковим (звітним) періодом для платників збору за місця для паркування транспортних засобів (далі – збір за паркування) є календарний квартал.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка