Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3291
 посетители - 160 страницы - 2449
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Анонс выставок
полный календарь выставок
май
июнь
сентябрь
октябрь
ноябрь
март 2016
Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

ВЫСТАВКИ > Архив выставок 2011 > ГАЛАНТЕРЕЯ, ОДЕЖДА И ОБУВЬ
Наши партнеры
Новости
2015-05-20
Звернення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків
Реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім"ї, змушена працювати і не приділяє достатньо уваги своїм дітям. Залишені без нагляду дорослих, дітлахи нерідко обирають собі за іграшку сірники, ліки, термометр, що приваблюють до себе яскравими обгортками чи гучним торохканням зсередини. До того ж, дітям притаманні безмежна допитливість, бажання пізнати навколишній світ, наслідування дорослим, відсутність страху перед можливою загибеллю
Подробнее >>>
2015-05-20
Підприємці – «cпрощенці» Дніпропетровщини сплатили до бюджету майже 170 млн. грн.
Протягом січня – квітня 2015 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 169,4 млн. грн. єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 41,6 млн. грн., або на 32,6% більше ніж у відповідному періоді минулого року.
Подробнее >>>
2015-05-19
Про перевірки
ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що фактична перевірка здійснюється без попередження платника податку на підставі рішення керівника контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких обставин:
Подробнее >>>
2015-05-19
Перша група єдиного податку – не на території ринку
ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що згідно з п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень.
Подробнее >>>
2015-05-19
Боротьба з контрабандою та митними правопорушеннями
Дніпропетровською митницею ДСФ у поточному році заведено 38 адміністративних справ про порушення митних правил за ознаками правопорушень, передбачених ст.ст. 469, 470, 472, 483, 485 Митного кодексу України, у відношенні фізичних осіб, а також посадових осіб підприємств.
Подробнее >>>
2015-05-19
Громадянам про порядок переміщення товарів через митний кордон України
ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу громадян, що у пунктах пропуску через митний кордон України і в Аеропорту м. Дніпропетровська розміщені стенди з інформацією про порядок переміщення товарів через митний кордон. На сайті митниці розміщенні номери телефонів для отримання безкоштовної консультації про порядок переміщення товарів через митний кордон України. Крім того, громадяни можуть звертатися з питань, які іх цікавлять у адміністративну будівлю до посадових осіб митниці за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Горького 22. Тож, перед перетином територіального кордону України рекомендуємо переглянути порядок переміщення товарів через митний кордон.
Подробнее >>>
2015-05-19
Звіт щодо сум нарахованого ЄВ, коли наймана особа ще сумісник
У разі якщо наймана особа протягом звітного періоду працювала в роботодавця по трудовому договору за основним місцем і за сумісництвом, у таблиці 6 додатка 4 звіту з ЄСВ відомості про нарахування заробітної плати (доходу) стосовно такої особи відображаються одним рядком. Водночас у графі 20 «Ознака наявності трудової книжки» вказується «1-так». Якщо наймана особа протягом звітного періоду звільнилася з основного місця працевлаштування й перейшла на роботу за сумісництвом у межах одного роботодавця, у таблиці 6 додатка 4 звіту з ЄСВ відомості про нарахування заробітної плати (доходу) стосовно такої особи відображаються двома рядками, а саме:
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка