Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3324
 посетители - 1046 страницы - 10646
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Анонс выставок
полный календарь выставок
сентябрь
октябрь
ноябрь
январь 2016
февраль 2016
март 2016
апрель 2016
сентябрь 2016
Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

ВЫСТАВКИ > Архив выставок 2011 > ГАЛАНТЕРЕЯ, ОДЕЖДА И ОБУВЬ
Наши партнеры
Новости
2015-10-05
Термін сплати грошового зобов’язання, визначеного у податковому повідомленні – рішенні
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. Пунктом 58.1 статті 58 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) визначено, що контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення, якщо сума грошового зобов’язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян) або якщо за результатами перевірки контролюючим органом встановлено факт:
Подробнее >>>
2015-10-05
До уваги фізичних осіб – платників єдиного податку третьої групи!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. Відповідно до пункту 46.6 статті 46 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
Подробнее >>>
2015-10-05
Оподаткування заробітної плати
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє. Відповідно до підпункту 14.1.48 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.
Подробнее >>>
2015-10-05
До уваги платників єдиного внеску!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що 20 вересня 2015 року набрав чинності Закон України від 17.09.2015 №704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (далі – Закон №704) (опублікований у газеті «Голос України» від 19.09.2015 №174).
Подробнее >>>
2015-10-05
Осінній виставковий сезон у центрі «Козак-Палац» відкрито з «Енергозбереження»
Осінній виставковий сезон у ВЦ «Козак-Палац» розпочався з відкриття спеціалізованих виставок «Енергозбереження» та «Енергоефективне будівництво», а також серії ділових заходів. Виставки та конференції були організовані Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації та Запорізької міської ради, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, профільних відомств та асоціацій.
Подробнее >>>
2015-10-05
Осіннім Будівельним Форумом
Ювілейний 25 виставковий сезон «Галицьких Експозицій» продовжується Осіннім Будівельним Форумом під час якого відбудуться: XXXII міжнародна виставка “БудЕКСПО-осінь”, IX спеціалізована виставка “Опалення”, і IX спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика» під гаслом «На шляху до енергоефективності». Виставки триватимуть з 6 - 9 жовтня ц.р. в приміщенні Палацу спорту “Україна” (м. Львів, вул. Мельника,18).
Подробнее >>>
2015-10-05
«ФЕРМЕР УКРАЇНИ»: ВИСТАВКА ТА ЗАХОДИ
Підводячи підсумки проведення виставки можливо з впевненістю констатувати, що головні цілі, які були поставлені організаторами вдалося досягнути. Участь у виставці з боку фермерських організацій прийняли одинадцять обласних Асоціацій, на стендах яких було представлено понад сотні фермерських господарств більше 40 особистих селянських господарств з власною продукцією та комерційні підприємства по всіх напрямках аграрного виробництва. А відкривали виставку президент АФЗУ Іван Томич, заступник міністра аграрної політики та продовольства Володимир Лапа, директор департаменту АПР Львівської ОДА Наталія Хмиз та інші почесні гості.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка