Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3380
 посетители - 257 страницы - 3574
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Анонс выставок
полный календарь выставок
июнь 2016
июль 2016
сентябрь 2016
октябрь 2016
ноябрь 2016
февраль 2017
март 2017
апрель 2017
май 2017
Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

ВЫСТАВКИ > Каталоги выставок 2013 года > СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
Наши партнеры
Новости
2016-09-19
“Школа Аграрного Експортера” в рамках осіннього “ІнтерАГРО 2016
Міжнародна консалтингова компанія Start Global та міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» запрошують власників та директорів компаній до «Школи Аграрного Експортера», яка відбудеться з 9 по 11 листопада в рамках 11 міжнародної агропромислової виставки «ІнтерАГРО 2016» в київському виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою вул. Салютна, 2-Б.
Подробнее >>>
2016-09-19
“Школа Аграрного Експортера” в рамках осіннього “ІнтерАГРО 2016”
Міжнародна консалтингова компанія Start Global та міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» запрошують власників та директорів компаній до «Школи Аграрного Експортера», яка відбудеться з 9 по 11 листопада в рамках 11 міжнародної агропромислової виставки «ІнтерАГРО 2016» в київському виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою вул. Салютна, 2-Б.
Подробнее >>>
2016-09-19
Три крупнейшие выставки, посвященные энергетике, пройдут в Алматы
25 – 27 октября состоятся три крупнейшие выставки, посвященные индустрии энергетики: “Энергетика, Электротехника и Энергетическое машиностроение” - Power Kazakhstan 2016, “Освещение, Светотехника, Светодиодные технологии” - Lighting Kazakhstan 2016 и “Возобновляемые источники энергии, Энергосбережение, Энергоэффективность и ресурсосбережение” - ReEnergy Kazakhstan 2016. Возобновляемые энергетические ресурсы являются в настоящее время одним из основных инструментов модернизации промышленности, жилищно-коммунального хозяйства, транспортного сектора и многих других. Успешная политика энергосбережения обеспечивает энергетическую и экологическую безопасность страны. Кроме того, обеспечение повышения энергоэффективности стимулирует внедрение новых инновационных технологий и решений, что в свою очередь стимулирует активное взаимодействие развития науки и трансферта технологий.
Подробнее >>>
2016-09-19
«ЗІР» – електронний сервіс ДФС України для самостійної орієнтації платників в інформаційному просторі вимог законодавства
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що для якісного обслуговування платників податків та створення для них комфортних умов Державною фіскальною службою України на головній сторінці офіційного веб-порталу (sfs.gov.ua) розміщені та функціонують ряд електронних сервісів. Так, електронний сервіс «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (далі – «ЗІР») Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України – це «живий» інформаційний ресурс, яким можна скористатись у будь-який зручний час. Інформація на цьому сервісі оновлюється щоденно та містить запитання – відповіді, письмові консультації, нормативні документи та інформаційні матеріали з питань оподаткування, митної справи та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС.
Подробнее >>>
2016-09-19
Чи звільняються від подання податкових декларацій з плати за землю юридичні особи, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку або земельні ділянки, що не підлягають оподаткуванню?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. Відповідно до пункту 286.2 ст.286 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
Подробнее >>>
2016-09-19
Уряд затвердив переліки: товарів, які мають біржове котирування, та світових товарних бірж
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до підпункту 39.2.1.3 підпункту 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 №616 (далі – Постанова №616) затверджено перелік товарів, що мають біржове котирування, а також перелік світових товарних бірж для удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.
Подробнее >>>
2016-09-19
Отримати ЕЦП можливо лише за новими формами реєстраційних документів
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до наказу Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 10.08.2016 №118 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» (далі – Наказ №118) з 5 вересня поточного року набули чинності нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП).
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка