Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3382
 посетители - 42 страницы - 546
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Анонс выставок
полный календарь выставок
июль 2016
сентябрь 2016
октябрь 2016
ноябрь 2016
декабрь 2016
январь 2017
февраль 2017
март 2017
апрель 2017
май 2017
Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

ВЫСТАВКИ > Каталоги выставок 2013 года > СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
Наши партнеры
Новости
2016-10-26
Финские агротехнологические компании представят уникальные технологии на выставке «KazAgro-2016»
Проект модернизации и развития сельского хозяйства, реализуемый в Казахстане, привлек внимание европейских компаний, заинтересованных в выходе на новые рынки. В частности, поделиться своими знаниями с местными партнерами готова делегация финских компаний, принимающих участие в выставке сельского хозяйства и пищевой промышленности "KazAgro-2016", проходящей в Астане 26-28 октября.
Подробнее >>>
2016-10-26
Затверджена нова Типова інструкція про порядок роботи зі службовою інформацією в органах влади
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. Кабінет Міністрів України постановою від 19.10.2016 №736 затвердив нову Типову інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію (далі – Типова інструкція).
Подробнее >>>
2016-10-26
Чи застосовуються РРО при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє. Відповідно до пункту 1 статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом №265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.
Подробнее >>>
2016-10-26
Про порядок відображення операцій зі збільшення статутного капіталу підприємства
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Державна фіскальна служба України у листі від 19.09.2016 №20301/6/99-99-15-02-02-15 (далі – лист ДФС №20301) щодо відображення у бухгалтерському та податковому обліку операцій зі збільшення статутного капіталу підприємства повідомила наступне. Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку визначені Законом України від 16.07.1999 №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон № 996).
Подробнее >>>
2016-10-26
Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» начальника відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Дніпропетровській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України Юрія Ткача на тему: «Надання у користування засобів електронного цифрового підпису та допомоги при генерації відкритих та особистих ключів»
Питання 1. Доброго дня. Чи потрібно платнику податків укладати з контролюючим органом договір про визнання електронних документів при поданні звітності через сервіс «Електронний кабінет платника податків»? Відповідь. Добрий день. Так. Платнику податків необхідно укласти договір про визнання електронних документів між контролюючим органом та платником податків. Питання 2. Хочу спитати. Чи можна згенерувати ключі електронного цифрового підпису для директора та печатки на одну флешку? Відповідь. Ні. Для кожного ключа електронного цифрового підпису потрібен окремий носій (флеш-носій, CD/DVD-диск).
Подробнее >>>
2016-10-26
До уваги платників податків: наближається термін сплати податків!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що 28 жовтня, п’ятниця, останній день сплати: - ПДВ за вересень 2016 року платниками, в яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю; - єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за вересень 2016 року; - акцизного податку за вересень 2016 року; - рентної плати за вересень 2016 року за: • користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини; • користування радіочастотним ресурсом України;
Подробнее >>>
2016-10-25
Які встановлені терміни подання податкової декларації платника єдиного податку – ФОП з позначкою «Довідково»?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє наступне. Відповідно до пункту 296.8 ст.296 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платники єдиного податку мають право для отримання довідки про доходи подавати до контролюючого органу податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) податкового (звітного) періоду.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка