Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3287
 посетители - 49 страницы - 643
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Анонс выставок
полный календарь выставок
май
июнь
сентябрь
октябрь
ноябрь
март 2016
Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

ВЫСТАВКИ > Каталоги выставок 2013 года > МЕБЕЛЬ. ИНТЕРЬЕР. ДЕРЕВООБРАБОТКА.
Наши партнеры
Новости
2015-04-29
Звернення Дніпропетровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до населення щодо правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів
Останнім часом все частіше до аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС України надходять тривожні звістки про виявлення вибухонебезпечних боєприпасів. І це не випадково. Дніпропетровщина розташована на геополітичному перехресті стратегічних напрямків “захід – схід”, “північ-південь” та ще й на берегах могутньої водної перешкоди - сивого Дніпра. Тому її територія нашпигована різноманітними вибухонебезпечними залишками від жорстоких боїв, що точилися під час Першої та Другої світових війн, лихоліття Громадянської.
Подробнее >>>
2015-04-29
Рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку на природі
Шановні громадяни! Служба порятунку звертається до Вас з проханням дотримуватись та не забувати елементарні правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі. Байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди лісу та довкіллю загалом. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги та присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати – рахунок може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи та звірі.
Подробнее >>>
2015-04-28
Шановні громадяни!
30 квітня завершується кампанія декларування доходів громадян. ГУ ДФС у Дніпропетровській області закликає усіх громадян, хто не встиг подати декларацію про майновий стан і доходи навідатися до територіального органу ДФС та задекларувати свої доходи. Заклик «Декларуй – Україну будуй!» - це реальна потреба сьогодення. Вкрай важливо кожному з нас дотримуватися конституційного законодавства, декларувати прибутки та сплачувати податки, адже це сприяє підвищенню добробуту всього населення.
Подробнее >>>
2015-04-28
До ЦОП завітай – про всі податки запитай
У роботі тридцяти двох Центрів обслуговування платників, що працюють у Дніпропетровській області, задіяні 356 працівників, які надають кваліфіковані адміністративні послуги. Зокрема, найбільш популярними залишаються послуги видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Так, з початку 2014 року мешканцям Дніпропетровського регіону видано майже 28 тисяч реєстраційних номерів.
Подробнее >>>
2015-04-28
Працівники власної безпеки ДФС Дніпропетровщини провели 60 службових перевірок та розслідувань
З початку року співробітниками управління власної безпеки Головного управління ДФС у Дніпропетровській області за основними лініями роботи взято участь у проведенні 60 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких встановлено 42 факти порушення вимог діючих законодавчих та нормативно-правових документів з боку співробітників структурних підрозділів ГУ ДФС області. У відношені посадових осіб структурних підрозділів ГУ ДФС:
Подробнее >>>
2015-04-22
Скористуйтесь своїм правом на податкові консультації
На Дніпропетровщині кампанія декларування в розпалі, окрім традиційних заходів фахівці ГУ ДФС у Дніпропетровській області активно використовують інтернет ресурси для спілкування з пересічними громадянами. Днями начальник управління комунікацій ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
Подробнее >>>
2015-04-22
В эти выходные «МТС Украина» будет делать Украину чистой
Украинский оператор мобильной связи «МТС Украина» приглашает к участию во Всеукраинском Фестивале Чистоты «Сделаем Украину чистой!», который проводит молодежное движение «Let's Do It, Ukraine!» при поддержке «МТС Украина». 25 апреля 2015 г. с 10:00 до 15:00 по всей территории Украины состоится масштабная экологическая акция «Сделаем Украину чистой!». В этом году она пройдет в формате Фестиваля Чистоты, что включает в себя велопробеги в разных уголках Украины, эко-квесты, просмотр «зеленых» фильмов, высадки деревьев и цветов, благоустройство площадок, эко-форумы, мастер-классы, полевая кухня и ежегодный всеукраинский флешмоб – «Секунда жизни, ради единой цели».
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка