Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3529
 посетители - 779 страницы - 10918
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей
Каталог предприятий > ПРОМЫШЛЕННОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

Сетки, ситоткани

ІТО-ПРОДАКШН , ТОВ
Краткое описание
Продукція компанії включає мотор-редуктори, асинхронні електродвигуни та перетворювачі частоти.
Телефон (0456) 34-69-82
Факс (0456) 34-69-83
Адрес 09113, м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23
E-mail office@ito-production.kiev.ua
Сайт www.ito-production.kiev.ua
АРДІ , КОМПАНІЯ, ТОВ
Краткое описание
Мотор-редуктори, редуктори, електродвигуни, частотні перетворювачі провідного європейського виробника - компанії WattDrive. Профіль, профільні системи компанії Winkel.
Телефон (044) 538-08-69
Адрес 03194, м. Київ, б-р Кольцова, 14-е, оф. 392-5
E-mail ardicompany@ukr.net
Сайт www.ardicompany.com.ua
ЕТС , ООО
Краткое описание
Мы поставщики весоизмерительного, дозирующего и маркировочного оборудования, интегрированных решений для пищевой промышленности, сельского хозяйства, розничной торговли, общепита, логистики и транспорта, пр.
Телефон (044) 496-91-32
Факс (044) 496-91-34
Адрес 04073 г. Киев, ул. Куреневская, 18, оф. 302
E-mail pvv@etc.net.ua
Сайт etc.net.ua
КОМПАНИЯ ELECTROMAX , ТОВ
Краткое описание
BILUX предлагает оптимальный набор потолочных длинноволновых, панельных обогревателей BILUX.
Телефон (057) 768-07-36, 755-28-95
Адрес 61128, г. Харьков, ул. Кирова 38, оф. 505 а
E-mail electromax2006@rambler.ru
Сайт www.Electromax.com.ua
РЕДУКТОР , НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР
Краткое описание
Виробництво, конструювання та продаж широкої номенклатури редукторів, мотор-редукторів типових та модернізованих для різних галузей промисловості в литих та зварних корпусах, великогабаритних редукторів, варіаторів, мотор-варіатор-редукторів.
Телефон (044) 581-14-98
Адрес 03680, м. Київ, вул. Пшенична, 8-в
E-mail mail@reduktorntc.com
Сайт www.reduktorntc-k.com.ua
СЄВ-ЄВРОДРАЙВ , ТОВ
Краткое описание
Компанія з іноземними інвестиціями одного з світових лідерів в області приводної техніки “SEW-EURODRIVE GmbH &Co.KG”, Німеччина. Пропонує на ринку України редуктори всіх типів, мотор-редуктори, частотні перетворювачі, серво-приводи, індустріальні редуктори з крутячим моментом до 1500 кНм.
Телефон (056) 370-32-11
Факс (056) 372-20-78
Адрес 49008, м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 23-в, оф. 409
E-mail sew@sew-eurodrive.ua
Сайт www.sew-eurodrive.ua
Укрсетка , ООО
Краткое описание
УКРСЕТКА - лидер Украины по производству металлических сеток для любого сектора экономики Украины. Производитель кладочных сеток, канилированных сеток, рабицы предлагает гибкую систему скидок и стабильные поставки кладочных сеток диаметром 3-6мм,канилированных диаметром 2-6,5мм,рабицы 1,7-3мм,штукатурную сетку в ассортименте. С нашими ценами Вы можете стать уверенным лидером продаж в своем регионе. Полный прайс-лист высылаем по электронной почте.
Телефон 050 800 1351
Адрес ул.Новочеркасская,152
E-mail 7esox7@mail.ru
ФАМ ІНЖИНІРИНГ , ТОВ
Краткое описание
Мотор-редуктори, електродвигуни, вібраційне обладнання, елементи приводу, промислова фурнітура, конструкційний профіль, лінійні приводи, газові пружини, промислова хімія, електричне обладнання, робототехніка.
Телефон (044) 502-55-62
Адрес 02094, м. Київ, вул. Червоноткацька, 88, корп. 20
E-mail info@fam.com.ua
Сайт www.fam.com.ua
Новости
2018-10-22
Чинним законодавством не передбачено виправлення помилок у Таблиці даних платника ПДВ
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до п. 29 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 (далі – Порядок), платник ПДВ має право подати до ДФС України Таблицю даних платника податку (далі – Таблиця) за встановленою формою згідно з додатком 3 до Порядку. Таблиця із поясненнями розглядається комісіями регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після дня її отримання (п. 32 Порядку).
Подробнее >>>
2018-10-22
Сплата ЄСВ ФОП, яка в межах одного місяця припиняє підприємницьку діяльність та повторно реєструється
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) є фізичні особи – підприємці (далі – ФОП), у тому числі ФОП – платники єдиного податку.
Подробнее >>>
2018-10-22
В «Електронному кабінеті» запроваджено сервіс, за допомогою якого перевіряється фіскальний касовий чек
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України реалізовано електронний сервіс, який дозволяє покупцям товарів (послуг) здійснювати пошук і перегляд фіскального касового чека, який формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій (далі – РРО), так і електронним фіскальним чеком, створеним новими РРО. Запроваджений сервіс знаходиться у відкритій частині «Електронного кабінету», доступ до якого здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check. Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести фіскальний номер РРО, дату та час видачі чека (для традиційних РРО).
Подробнее >>>
2018-10-22
Режим роботи ЦОП
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників про встановлення нового режиму роботи центрів обслуговування платників. З метою удосконалення роботи центрів обслуговування платників встановлено режим роботи ЦОП органів ДФС: з понеділка по четвер ЦОП працюють з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у п’ятницю з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв. Також нагадуємо, що громадяни та бізнес також можуть скористатися зручними електронними сервісами, запровадженими ДФС України.
Подробнее >>>
2018-10-22
У 2018 році місцеві податки і збори поповнили бюджет Дніпропетровської області на 17,6 мільярдів гривень
«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», – повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук. За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень. Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю – 2,78 млрд гривень.
Подробнее >>>
2018-10-23
Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що чинним законодавством України передбачено: порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців, будь-то юридична особа, чи фізична особа-підприємець (далі – ФОП). Так, відповідно до ст. 21 Кодексу закону про працю України від 10 грудня 1971 року (далі – КЗпП) ФОП мають укладати трудові договори з найманими працівниками. Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що чинним законодавством України передбачено: порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців, будь-то юридична особа, чи фізична особа-підприємець (далі – ФОП). Так, відповідно до ст. 21 Кодексу закону про працю України від 10 грудня 1971 року (далі – КЗпП) ФОП мають укладати трудові договори з найманими працівниками.
Подробнее >>>
2018-10-23
Внесено зміни до порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить, що 13.10.2018 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2018 року № 826 «Про внесення зміни до Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів та/або речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання як сировини для виробництва в хімічній промисловості» (далі – Постанова № 826).
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка