Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3548
 посетители - 231 страницы - 3342
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2017-07-24
За Інноваційними Ваучерами на «АгроКомплекс 2017»!
За Інноваційними Ваучерами на «АгроКомплекс 2017»! Продовжуючи тему можливостей для малого та середнього бізнесу, які будуть презентовані та обговорені в рамках спеціального заходу «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів» на міжнародній виставці «АгроКомплекс 2017» розпочинаємо публікувати серію інтерв’ю з партнерами заходу. Протягом підготовчого періоду ви матимете змогу дізнатися «з перших вуст» про відкриті програми підтримки від міжнародних фундацій та нові можливості розвивати аграрний бізнес в інноваційному стилі.
Сьогодні, в бесіді з Катериною Самотескул, керівником підприємницьких програм ГО «Greencubator», ми дізнавалися про Програму Інноваційних Ваучерів і те, як ваші ідеї, щодо розвитку кліматичних технологій, можуть знайти підтримку та бути реалізовані в життя. -
Пані Катерино, розкажіть, будь ласка, детальніше про Програму Інноваційних Ваучерів. -
Програма Інноваційних ваучерів - це проект Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), який фінансується Європейським Інвестиційним фондом сусідства (Neighbourhood Investment Facility) та втілюється в Україні командою української мережі енергетичних інновацій Greencubator. Загальний грантовий фонд програми на 2017-2018 роки становить 1 млн євро. За умовами передбачено ваучери двох видів - до 20 тис. євро та мегаваучери - до 50 тис. євро.
Варто наголосити, що ЄБРР вперше проводить Програму такого формату і Україна стала пілотним майданчиком. Передбачається, що, в подальшому, український варіант буде використаний як модель реалізації подібних програм від ЄБРР в інших країнах. -
Що варто розуміти під «Інноваційним ваучером» і на які цілі його можливо використати?
- Інноваційний ваучер - це безповоротна фінансова допомога українським кліматично-дружнім бізнесам для розробки або впровадження технологій, що сприяють скороченню викидів парникових газів та зменшенню шкідливого впливу на зовнішнє середовище. Компанії учасники можуть отримати ваучери на сертифікацію, тестування, розробку ІТ-компонентів, патентну підтримку та інші послуги, які допоможуть компанії вийти на ринок, залучити інвестиції, розширити виробництво, тощо. Важливо зазначити, що ваучери працюють як гранти, але замість грошей, бенефіціар (компанія, яка виграє ваучер) отримує послуги підрядника оплачені ЄБРР на 75%. -
Виходячи з бюджету Програми Інноваційних Ваучерів напрямок кліматичних інновацій є досить перспективним?
- Ринок кліматичних інновацій швидко зростає, як в окремих державах, так і на глобальному рівні. За даними Bloomberg (ред. американська агенція з моніторингу фінансової інформації), лише в 2016 році глобальні інвестиції у сталий розвиток зросли на більш як 2 трильйони доларів і становили в сумі 8,7 трильйонів доларів США. В той же час за прогнозами International Finance Corporation до 2030 року у країнах, що розвиваються, будуть створені інвестиційні можливості на загальну суму 23 трильйони доларів. Частиною цього величезного ринку може бути й Україна, а Інноваційні Ваучери стануть імпульсом для розвитку сектору зелених інновацій та кліматичних технологій.
- Як давно розпочалася реалізація Програми в Україні? - Перші заявки ми почали приймати цього року з 28-го березня по кінець травня. Це була пілотна хвиля, де ми протестували нашу систему прийому і відбору заявок.
Хочу наголосити, що проектів цікавих було дуже багато. На ринку України є підходящі оригінальні ідеї та перспективні проекти, які потребують інвестицій, поштовху для виходу інноваторів на наступний рівень.
На першу пілотну хвилю ми отримали 43 заявки. Із них п’ять отримають Інноваційні ваучери. По-факту, на один ваучер претендує 8,5 компаній. Це значна конкуренція.
Чи були представлені аграрні проекти в першій хвилі заявок на отримання Інноваційного Ваучера?
- От саме з аграрної тематики проектів було не дуже багато. Це спонукає нас зосередити увагу на цьому секторі в наступних трьох етапах. Агросектор є надзвичайно важливою частиною економіки України. Виробникам доведеться вирішувати виклики пов’язані зі зменшенням виробничого впливу на клімат і адаптацією до зміни клімату. Ми бачимо великий потенціал для отримання фінансування від даної Програми. Наприклад, в планах ЄБРР на поточний рік вкласти в український АПК 150-200 млн євро. Схожими цифрами оперують представники International Finance Corporation. Ми ж в свою чергу хочемо, щоб про Ваучери дізнались усі, хто готовий до інновацій. Аграрний сектор має бути в перших рядах. -
Хто може долучитися до Програми? Які «пропускні» умови передбачено для потенційних переможців? -
До участі запрошуються приватні агрокомпанії (незалежно від розмірів), та, що не менш важливо, кооперативи. Якщо у них є цікава інноваційна розробка, що може зменшити вплив виробництва на клімат, допоможе впроваджувати ці технології у інших господарствах, то ми з радістю розглянемо такий проект. Головне, щоб ідея була інноваційною, щоб в ній була новизна або передбачалося підвищення ефективності тих технологій, що вже є на ринку.
Хороша новина, що до всього цього можуть долучитися кооперативи і його члени можуть подати заявку на реалізацію спільної інноваційної ідеї. Оскільки в Україні стрімко розвивається кооперативний рух, то було б досить перспективно впроваджувати кліматичні інновації на рівні об’єднань.
Ми дуже схвально відносимся до кооперативних ідей і будемо раді надати консультації і відповісти на будь-які запитання. -
Які основні напрямки розвитку та впровадження інноваційних технологій в агросекторі України Ви могли б виділити? -
Україна - країна великих можливостей в сфері відновлювальних джерел енергії. Ми аграрна держава і потенціал біомаси у нас величезний. Вже функціонують перші тепло-електростанції та елеватори, що перейшли на опалення біомасою.
Одним з трендів, який сьогодні набирає розвитку, є ринок технологій точного землеробства в Україні. За оцінками засновника компанії SmartFarming, Артема Бєлєнкова, ринок агроінновацій становить близько $ 50 млн на рік та включає програмне забезпечення, автопілоти, датчики, дрони, агрегати, точне обладнання, консалтингові послуги та ін. Потенціал ринку величезний і він щорічно зростає майже на 25%.
Слідом за великими латифундистами системи точного землеробства і земельного моніторингу активно впроваджують і аграрії середньої ланки, і невеликі фермери. Всі категорії виробників потребують відповідних інновацій і Ваучери можуть допомогти у розвитку технологій власного бізнесу як великих гравців, так і маленьких.
Пані Катерино, щиро вдячні за таку ґрунтовну розмову. Віримо, що інформація буде корисна для наших сільгоспвиробників і кількість заявок з інноваційними агроідеями на наступних етапах збільшиться.
До зустрічі на «АгроКомплекс 2017»! Більше про Програму Інноваційних Ваучерів на сайті партнерів http://innovoucher.com.ua/
Запрошуємо на конференцію «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів», яка відбудеться 1 листопада 2017 року в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2017». Для попередньої реєстрації перейдіть за посиланням https://goo.gl/vBPpBc
Руслана Бондаренко, Дирекція міжнародної виставки «АгроКомплекс 2017»
Новости
2019-02-14
Найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився: нарахування роботодавцем ЄСВ
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома роботодавців, що у разі якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки ЄСВ (частина п’ята ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями).
Подробнее >>>
2019-02-14
До уваги платників податку на прибуток!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств (далі – податок) є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ) (п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПКУ).
Подробнее >>>
2019-02-14
Нерухомість в Україні фізичної особи – нерезидента надається в оренду виключно через ФОП – резидента або юрособу – резидента
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду регулюється п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нерухомість, яка розташована на території України і належить фізичній особі – нерезиденту, надається в оренду виключно через фізичну особу – підприємця (ФОП) або юридичну особу – резидента (уповноважених осіб), що виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом стосовно таких доходів. Нерезидент, який порушує норми п. 170.1 ст. 170 ПКУ, вважається таким, що ухиляється від сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) (п.п. 170.1.3 п. 170.1 ст. 170 ПКУ).
Подробнее >>>
2019-02-14
Підприємницька діяльність ГО, спрямована на фінансування своєї основної діяльності: що зі статусом неприбутковості?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. Міністерсво фінансів України щодо правомірності включення громадських організацій, які здійснюють підприємницьку діяльність, спрямовану на фінансування своєї основної діяльності, до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) повідомило наступне. Пунктом 5 ст. 1 Закону України від 22 березня 2012 року № 4572-VI «Про громадські об’єднання» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 4572) встановлено, шо громадське об’єднання (далі – ГО) може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. ГО зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.
Подробнее >>>
2019-02-14
Надано доступ до усіх квитанцій за результатами обробки податкових накладних та розрахунків коригування
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України проінформувала платників про наступне. Користувачам «Електронного кабінету» надано доступ до всіх квитанцій за результатами обробки податкових накладних (далі – ПН) та розрахунків коригування до ПН (далі – РК) незалежно від способу подання їх на реєстрацію в Єдиний реєстр податкових накладних (далі – ЄРПН).
Подробнее >>>
2019-02-14
Податковий календар на 15 лютого 2019 року
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що п’ятниця, 15 лютого 2019 року, останній день подання: - звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за січень 2019 року; - довідки про використані розрахункові книжки за січень 2019 року.
Подробнее >>>
2019-02-14
Перспективи наповнення міського бюджету Дніпра у поточному році розглянуто у Дніпровській міській раді
Засідання з питань збільшення надходжень до міського бюджету міста Дніпро пройшло у Дніпровській міській раді. У засіданні прийняли участь заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов, керівництво фінансового управління міської ради міста Дніпра, співробітники структурних підрозділів фіскальної служби та представники об’єднаних територіальних громад.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка