Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3566
 посетители - 416 страницы - 2316
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2017-04-14
У Львові відбудеться прес-конференція, присвячена АГРОПОРТ West Lviv 2017
20 квітня 2017 року о 13:00 у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 18, кім. 257) відбудеться прес-конференція, присвячена Міжнародному агрофоруму «АГРОПОРТ West Lviv 2017». У прес-конференції візьмуть участь: • Михайло Малков, міжнародний експерт ФАО • Ніколя Перрен, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні • Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації; • Тетяна Романовська, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького»; • Дмитро Титаренко, керівник проекту АГРОПОРТ.
27–29 квітня 2017 року на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбудеться Міжнародний форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2017», який зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області. У роботі форуму візьмуть участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з 17 країн, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.
Організатори: Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА та виставковий оператор Aviabrand LLC.
В рамках заходу на відкритому майданчику та в середині терміналу протягом трьох днів буде проходити виставка техніки та технологій з акцентом на західноукраїнських фермерів та аграріїв. У перші два дні в чотирьох конференц-залах відвідувачів чекає насичена програма конференцій, семінарів та тренінгів.
У живому спілкуванні журналісти і представники медіа зможуть поставити питання координаційно комітету з метою висвітлення триденної роботи форуму.
З питань акредитації просимо звертатись за тел. (032) 235-40-22. Довідкова інформація: АГРОПОРТ – Міжнародний форум, що є одним з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, а також єдиною в Україні галузевою подією, що починаючи з 2014 року включена до всесвітнього календаря FAO. З 2016 року АГРОПОРТ проходіть в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові. Основними майданчиками заходу є українські аеропорти.
Перший AGROPORT West Lviv відбувся 26–28 травня 2016 на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Загалом протягом 3-х днів відбулося понад 14 різних семінарів, конференцій та дискусій, на яких виступили понад 100 спікерів. В заходах форуму взяли участь понад 70 експонентів та більше 150 компаній та організацій з 13 країн світу – Ісландії, Італії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Канади, Польщі, Сербії, Словенії, США, Франції, Чехії, України. Аудиторія AGROPORT West Lviv 2016 склала понад 4000 осіб з 28 країн світу, зокрема 10% спостерігали за роботою форуму завдяки одночасним онлайн-трансляціям з чотирьох конференц-залів.
ФАО є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз. Штаб-квартира ФАО знаходиться у Римі (Італія), а представництва організації розташовані в більш ніж 130 країнах. В Україні знаходяться 2 офіси – у Києві та Краматорську –які працють з 2015 року для надання гуманітарної, технічної та матеріальної допомоги населенн му обсязі виконує свої зобов'язання в частині надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві, вживає належних заходів щодо покращення якості надання цих послуг, створення усіх можливих умов для усунення обмежень життєдіяльності потерпілих, відновлення і компенсації порушених або втрачених здатностей до побутової, професійної, суспільної діяльності. Усі потерпілі внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання в повному обсязі та своєчасно забезпечуються відповідно до висновків МСЕК протезно-ортопедичними виробами, кріслами-колясками (в тому числі виготовленими за індивідуальним замовленням), безкоштовними медикаментами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, путівками для санаторно-курортного лікування, автомобілями, а також лікуванням у лікувально-профілактичних закладах.
Одним з основних завдань відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпро, є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, викликаним умовами праці. Відділення Фонду в місті Дніпро обслуговує 8 районів міста Дніпро, а також Дніпровський та Солонянський райони.
Аналіз стану нещасних випадків свідчить, що в 2016 році спостерігається тенденція до зростання виробничого травматизму.
За 12 місяців 2016 року до відділення виконавчої дирекції Фонду надійшло 264 повідомлення про нещасні випадки (10 повідомлень про групові нещасні випадки, 21 повідомлення про смертельні випадки і 40 повідомлень про випадки смерті працівників на виробництві) та 6 повідомлень про професійні захворювання. Страхові експерти з охорони праці відділення приймали участь у розслідуванні усіх нещасних випадків та професійних захворювань. Кількість випадків виробничого травматизму збільшилась зі 102 в 2015 році до 164 в 2016 році, тобто на 60,78% .
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року рівень виробничого травматизму збільшився на 68 осіб або на 66,0 % (171 травмованих осіб проти 103), рівень смертельного травматизму зменшився на 10 осіб або на 62,5% (6 осіб проти 16). За результатами розслідування складені акти про нещасні випадки на виробництві за формою Н-1 на 171 працівника, у тому числі на травмованих смертельно – 5 актів, потерпілим у 6 групових випадках складено 13 актів.
Також складені акти про нещасні випадки на виробництві за формою Н-1, що сталися у минулих роках, на 20 працівників, у тому числі на травмованих смертельно – 7 актів, потерпілим у 4 групових випадках складено 9 актів у тому числі смертельно – 5 актів.
У 54 випадках комісії з розслідування нещасних випадків дійшли до висновку, що нещасні випадки не пов’язані з виробництвом, у тому числі 39 випадків смерті на підприємстві.
Аналіз показників травматизму, пов’язаного з виробництвом, за основними видами подій, показав, що найбільше число нещасних випадків сталося внаслідок падіння потерпілого – складено 70 актів за формою Н-1 (що складає 40,94 % від усіх травмованих).
Фактори, що призводять до виробничого травматизму – це насамперед невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, порушення вимог безпеки праці під час експлуатації обладнання, устаткування, машин і механізмів, незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будинків, споруд; порушення правил дорожнього руху; допуск до роботи без навчання та перевірки знань з охорони праці, відсутність або недосконалість системи управління охороною праці, незадовільна організація виробництва, низький рівень відповідальності за безпеку праці, як керівництва підприємств, так і працюючих. Іншими словами, виробничий травматизм є наслідком недоліків і упущень у роботі керівників підприємств та фахівців з охорони праці.
Причини, через які трапляються травми на виробництві діляться на: технічні, організаційні та психофізіологічні.
Основними причинами нещасних випадків залишаються організаційні – 64,33% (або 110 потерпілих) від загальної кількості травмованих. Насамперед, це – невиконання вимог інструкцій з охорони праці (37,43% потерпілих від нещасних випадків на виробництві, або 64 особи). При невиконанні посадових обов’язків отримали травми 14 працівників (8,19%), при порушенні правил безпеки руху – 10 працівників або 5,85%.
Через психофізіологічні причини отримали травми 29,24% (50 потерпілих) від загальної кількості травмованих, з яких через особисту необережність постраждало 39 осіб (22,81%).
Технічні причини у більшості випадків є результатом конструктивних недоліків устаткування, недостатнього освітлення, зіпсованих засобів індивідуального захисту, перегороджувальних пристроїв тощо. Серед них традиційно переважає незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будинків, споруд, території, засобів виробництва та транспорту. Через технічні причини у звітному періоді постраждало 11осіб (6,43%).
Згідно зі звітними даними щодо нещасних випадків, які сталися на виробництві, можна стверджувати, що працівники, які мають найменший, до 10 років стаж роботи за професією, травмуються найчастіше – з ними сталося 113 нещасних випадків або 66,08% (з них 33 працівники, які відпрацювали на підприємстві до 1 року).
Найбільшу кількість виробничих травм за 12 місяців 2016 року отримали працівники віком від 50 до78 років – 77 осіб або 45,03% та від 30 до 50 років – 67 осіб, або 39,18% від загальної кількості потерпілих.
У зв’язку з тим, що професії і посади із шкідливими умовами праці в основному займають чоловіки, то і нещасних випадків на виробництві сталося більше з чоловіками ніж з жінками – 117 випадків із 171 .
Стан професійних захворювань в м. Дніпро
Проблема профзахворюваності серед працівників підприємств, установ та організацій м. Дніпро, на яких умови праці не відповідають чинним нормативно-правовим актам з охорони праці, залишається на сьогодні досить актуальною. У порівнянні з 12 місяцями 2015 року кількість професійних захворювань в 2016 році збільшилась на 25,0% (5 актів за формою П-4 проти 4). Основними чинниками, що сприяють розвитку професійної патології є: несправність засобів колективного захисту або незастосування засобів індивідуального захисту, недосконалість технологій, машин, механізмів. На ріст профзахворювань впливає той факт, що в більшості випадків профзахворювання встановлюється не під час проведення періодичних медичних оглядів, а при безпосередньому зверненні працюючих до лікувальних закладів. Професійна патологія діагностується пізно, коли у постраждалих має місце стійка втрата працездатності або настає інвалідність.
Представники робочих органів виконавчої дирекції Фонду, працюючи в комісіях з обстеження умов праці робітників та розслідування випадків хронічних та гострих професійних захворювань, проводять профілактичну роботу в частині надання пропозицій щодо усунення основних причин (щодо технологій, функціонування вентиляційних систем, застосування засобів колективного та індивідуального захисту, обмеження дії шкідливих факторів часом, тощо) які призводять до захворювання.
Проведення роботи з профілактики нещасних випадків та професійних захворювань Однією із складових профілактичної роботи страхових експертів з охорони праці є пропаганда безпечних та нешкідливих умов праці. Проведені у звітному періоді 122 семінара, 34 наради, 1 круглий стіл зі спеціалістами з охорони праці підприємств.
Протягом 12 місяців 2016 року представниками робочих органів Фонду проведено 3 публікації в періодичній пресі та 3 виступи на обласному радіо на теми: «Аналіз травматизму та професійної захворюваності за 3 квартал 2016р. по місту Дніпру», та «Проведення заходів в зв’язку з Всесвітнім Днем охорони праці під девізом 2016 року: «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Взято участь в роботі 30 комісій підприємств з питань охорони праці та підвищення безпеки виробництва на підприємствах.
За результатами профілактичних обстежень страховими експертами проведено ряд заходів по наданню методично-практичної допомоги підприємствам, а саме: взято участь у опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на 140 підприємствах.
На базі відділення організовано стенди, на яких представлені витяги з нормативно-правових документів з охорони праці, стенд, де представлені засоби індивідуального захисту вітчизняного виробника.
Дієвим профілактичним заходом, який здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду, слід вважати участь страхових експертів з охорони праці в роботі комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві. Це дає змогу впливати на процес розроблення заходів, які в подальшому унеможливлять повторення нещасних випадків за аналогічними причинами, притягнути до відповідальності керівників підприємств, які не створюють безпечні умови праці на кожному робочому місці відповідно до нормативно-правових актів, не забезпечують додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.
Крім того, страховими експертами з охорони праці складено 34 протоколів про адміністративні правопорушення ( несвоєчасне інформування про настання нещасного випадку), приймалась участь у роботі комісій: з перевірки знань з питань охорони праці працівників –175 засідань. За результатами профілактичних обстежень страховими експертами проведено ряд заходів по наданню методично-практичної допомоги підприємствам, а саме: надано 1217 консультацій страхувальникам, розповсюджено 221 нормативних актів, підручників, журналів та іншої спеціальної літератури.
Друга графа містить «Інформацію про стан повернення бюджетного відшкодування» (з урахуванням особливостей, установлених пунктом 55 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України).
При розробці нового реєстру додаткові графи, яких не було у старому реєстрі, були включені для того, щоб забезпечити можливість комплексного аналізу та моніторингу даних.
Мінфін також планує протестувати та впровадити збереження пошукового запиту платника у форматі MS Excel, що є важливим для більш зручного та повного аналізу інформації.
Як повідомив Мінфін на офіційному веб-порталі, для обговорення роботи Реєстру та зворотнього зв’язку з користувачами існує форум (http://vatforum.minfin.gov.ua), де кожен може висловити побажання та поставити питання щодо функціонування Реєстру.
Новости
2019-05-31
ФОП – «загальносистемник» у разі продажу власної продукції зобов’язаний застосовувати РРО Якщо платник податків не сплачує узгоджену суму ПДВ, такий платник притягується до відповідальності
ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників ПДВ, що з метою уникнення боргу з ПДВ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України (далі – ПКУ) для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ (п. 57.1. ст. 57 ПКУ). Відповідно до п. 126.1 ст. 126 ПКУ у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
Подробнее >>>
2019-05-31
ФОП – «загальносистемник» у разі продажу власної продукції зобов’язаний застосовувати РРО
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 166.1 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року . Згідно з п.п. 166.1.2 п. 166.1 ст. 166 ПКУ підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (п.п. 166.2.1 п. 166.1 ст. 166 ПКУ).
Подробнее >>>
2019-05-31
Переобладнали авто – отримайте податкову знижку
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 166.1 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року . Згідно з п.п. 166.1.2 п. 166.1 ст. 166 ПКУ підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (п.п. 166.2.1 п. 166.1 ст. 166 ПКУ).
Подробнее >>>
2019-05-31
Шановні голови територіальних громад та платники плати за землю!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДФС) повідомляє, що управлінням інформаційних технологій ГУ ДФС розроблено сервіс «Калькулятор суми земельного податку на рік». Сервіс надасть можливість швидко та просто визначити розмір плати за землю, яка підлягає сплаті за рік та місяць, а для голів територіальних громад розрахувати дохідну частину місцевого бюджету. Скористатись сервісом можна за посиланням: http://www.dpa.dp.ua/pnm/
Подробнее >>>
2019-05-31
УВАГА! У ДФС України змінилася адреса WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу розробників програмного забезпечення та платників на наступне. ДФС України повідомила про зміну адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP). З 09 год. 00 хв. 28.05.2019 необхідно використовувати наступну адресу: http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx.
Подробнее >>>
2019-05-31
До середнього заробітку, виплаченого працівникам, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, податкова соціальна пільга не застосовується
Відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з урахуванням норм абзацу першого п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги. Підпунктом 14.1.222 п. 14.1 ст. 14 ПКУ визначено, що роботодавець – це, юридична особа та самозайнята особа, які використовують найману працю фізичних осіб на підставі укладених трудових договорів (контрактів) та несуть обов’язки із сплати їм заробітної плати, а також нарахування, утримання та сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету, нарахувань на фонд оплати праці, інші обов’язки, передбачені законами.
Подробнее >>>
2019-05-31
З початку року на сервіс ДФС України «Пульс» звернулись 163 платники Дніпропетровщини
Протягом січня – квітня поточного року на антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» звернулося 163 заявника Дніпропетровського регіону. Щодо тематики порушених питань, то майже половина (81 звернення), стосуються організації роботи органів ГУ ДФС області.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка