Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3551
 посетители - 866 страницы - 12117
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2017-04-14
У Львові відбудеться прес-конференція, присвячена АГРОПОРТ West Lviv 2017
20 квітня 2017 року о 13:00 у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 18, кім. 257) відбудеться прес-конференція, присвячена Міжнародному агрофоруму «АГРОПОРТ West Lviv 2017». У прес-конференції візьмуть участь: • Михайло Малков, міжнародний експерт ФАО • Ніколя Перрен, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні • Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації; • Тетяна Романовська, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького»; • Дмитро Титаренко, керівник проекту АГРОПОРТ.
27–29 квітня 2017 року на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбудеться Міжнародний форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2017», який зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області. У роботі форуму візьмуть участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з 17 країн, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.
Організатори: Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА та виставковий оператор Aviabrand LLC.
В рамках заходу на відкритому майданчику та в середині терміналу протягом трьох днів буде проходити виставка техніки та технологій з акцентом на західноукраїнських фермерів та аграріїв. У перші два дні в чотирьох конференц-залах відвідувачів чекає насичена програма конференцій, семінарів та тренінгів.
У живому спілкуванні журналісти і представники медіа зможуть поставити питання координаційно комітету з метою висвітлення триденної роботи форуму.
З питань акредитації просимо звертатись за тел. (032) 235-40-22. Довідкова інформація: АГРОПОРТ – Міжнародний форум, що є одним з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, а також єдиною в Україні галузевою подією, що починаючи з 2014 року включена до всесвітнього календаря FAO. З 2016 року АГРОПОРТ проходіть в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові. Основними майданчиками заходу є українські аеропорти.
Перший AGROPORT West Lviv відбувся 26–28 травня 2016 на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Загалом протягом 3-х днів відбулося понад 14 різних семінарів, конференцій та дискусій, на яких виступили понад 100 спікерів. В заходах форуму взяли участь понад 70 експонентів та більше 150 компаній та організацій з 13 країн світу – Ісландії, Італії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Канади, Польщі, Сербії, Словенії, США, Франції, Чехії, України. Аудиторія AGROPORT West Lviv 2016 склала понад 4000 осіб з 28 країн світу, зокрема 10% спостерігали за роботою форуму завдяки одночасним онлайн-трансляціям з чотирьох конференц-залів.
ФАО є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз. Штаб-квартира ФАО знаходиться у Римі (Італія), а представництва організації розташовані в більш ніж 130 країнах. В Україні знаходяться 2 офіси – у Києві та Краматорську –які працють з 2015 року для надання гуманітарної, технічної та матеріальної допомоги населенн му обсязі виконує свої зобов'язання в частині надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві, вживає належних заходів щодо покращення якості надання цих послуг, створення усіх можливих умов для усунення обмежень життєдіяльності потерпілих, відновлення і компенсації порушених або втрачених здатностей до побутової, професійної, суспільної діяльності. Усі потерпілі внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання в повному обсязі та своєчасно забезпечуються відповідно до висновків МСЕК протезно-ортопедичними виробами, кріслами-колясками (в тому числі виготовленими за індивідуальним замовленням), безкоштовними медикаментами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, путівками для санаторно-курортного лікування, автомобілями, а також лікуванням у лікувально-профілактичних закладах.
Одним з основних завдань відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпро, є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, викликаним умовами праці. Відділення Фонду в місті Дніпро обслуговує 8 районів міста Дніпро, а також Дніпровський та Солонянський райони.
Аналіз стану нещасних випадків свідчить, що в 2016 році спостерігається тенденція до зростання виробничого травматизму.
За 12 місяців 2016 року до відділення виконавчої дирекції Фонду надійшло 264 повідомлення про нещасні випадки (10 повідомлень про групові нещасні випадки, 21 повідомлення про смертельні випадки і 40 повідомлень про випадки смерті працівників на виробництві) та 6 повідомлень про професійні захворювання. Страхові експерти з охорони праці відділення приймали участь у розслідуванні усіх нещасних випадків та професійних захворювань. Кількість випадків виробничого травматизму збільшилась зі 102 в 2015 році до 164 в 2016 році, тобто на 60,78% .
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року рівень виробничого травматизму збільшився на 68 осіб або на 66,0 % (171 травмованих осіб проти 103), рівень смертельного травматизму зменшився на 10 осіб або на 62,5% (6 осіб проти 16). За результатами розслідування складені акти про нещасні випадки на виробництві за формою Н-1 на 171 працівника, у тому числі на травмованих смертельно – 5 актів, потерпілим у 6 групових випадках складено 13 актів.
Також складені акти про нещасні випадки на виробництві за формою Н-1, що сталися у минулих роках, на 20 працівників, у тому числі на травмованих смертельно – 7 актів, потерпілим у 4 групових випадках складено 9 актів у тому числі смертельно – 5 актів.
У 54 випадках комісії з розслідування нещасних випадків дійшли до висновку, що нещасні випадки не пов’язані з виробництвом, у тому числі 39 випадків смерті на підприємстві.
Аналіз показників травматизму, пов’язаного з виробництвом, за основними видами подій, показав, що найбільше число нещасних випадків сталося внаслідок падіння потерпілого – складено 70 актів за формою Н-1 (що складає 40,94 % від усіх травмованих).
Фактори, що призводять до виробничого травматизму – це насамперед невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, порушення вимог безпеки праці під час експлуатації обладнання, устаткування, машин і механізмів, незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будинків, споруд; порушення правил дорожнього руху; допуск до роботи без навчання та перевірки знань з охорони праці, відсутність або недосконалість системи управління охороною праці, незадовільна організація виробництва, низький рівень відповідальності за безпеку праці, як керівництва підприємств, так і працюючих. Іншими словами, виробничий травматизм є наслідком недоліків і упущень у роботі керівників підприємств та фахівців з охорони праці.
Причини, через які трапляються травми на виробництві діляться на: технічні, організаційні та психофізіологічні.
Основними причинами нещасних випадків залишаються організаційні – 64,33% (або 110 потерпілих) від загальної кількості травмованих. Насамперед, це – невиконання вимог інструкцій з охорони праці (37,43% потерпілих від нещасних випадків на виробництві, або 64 особи). При невиконанні посадових обов’язків отримали травми 14 працівників (8,19%), при порушенні правил безпеки руху – 10 працівників або 5,85%.
Через психофізіологічні причини отримали травми 29,24% (50 потерпілих) від загальної кількості травмованих, з яких через особисту необережність постраждало 39 осіб (22,81%).
Технічні причини у більшості випадків є результатом конструктивних недоліків устаткування, недостатнього освітлення, зіпсованих засобів індивідуального захисту, перегороджувальних пристроїв тощо. Серед них традиційно переважає незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будинків, споруд, території, засобів виробництва та транспорту. Через технічні причини у звітному періоді постраждало 11осіб (6,43%).
Згідно зі звітними даними щодо нещасних випадків, які сталися на виробництві, можна стверджувати, що працівники, які мають найменший, до 10 років стаж роботи за професією, травмуються найчастіше – з ними сталося 113 нещасних випадків або 66,08% (з них 33 працівники, які відпрацювали на підприємстві до 1 року).
Найбільшу кількість виробничих травм за 12 місяців 2016 року отримали працівники віком від 50 до78 років – 77 осіб або 45,03% та від 30 до 50 років – 67 осіб, або 39,18% від загальної кількості потерпілих.
У зв’язку з тим, що професії і посади із шкідливими умовами праці в основному займають чоловіки, то і нещасних випадків на виробництві сталося більше з чоловіками ніж з жінками – 117 випадків із 171 .
Стан професійних захворювань в м. Дніпро
Проблема профзахворюваності серед працівників підприємств, установ та організацій м. Дніпро, на яких умови праці не відповідають чинним нормативно-правовим актам з охорони праці, залишається на сьогодні досить актуальною. У порівнянні з 12 місяцями 2015 року кількість професійних захворювань в 2016 році збільшилась на 25,0% (5 актів за формою П-4 проти 4). Основними чинниками, що сприяють розвитку професійної патології є: несправність засобів колективного захисту або незастосування засобів індивідуального захисту, недосконалість технологій, машин, механізмів. На ріст профзахворювань впливає той факт, що в більшості випадків профзахворювання встановлюється не під час проведення періодичних медичних оглядів, а при безпосередньому зверненні працюючих до лікувальних закладів. Професійна патологія діагностується пізно, коли у постраждалих має місце стійка втрата працездатності або настає інвалідність.
Представники робочих органів виконавчої дирекції Фонду, працюючи в комісіях з обстеження умов праці робітників та розслідування випадків хронічних та гострих професійних захворювань, проводять профілактичну роботу в частині надання пропозицій щодо усунення основних причин (щодо технологій, функціонування вентиляційних систем, застосування засобів колективного та індивідуального захисту, обмеження дії шкідливих факторів часом, тощо) які призводять до захворювання.
Проведення роботи з профілактики нещасних випадків та професійних захворювань Однією із складових профілактичної роботи страхових експертів з охорони праці є пропаганда безпечних та нешкідливих умов праці. Проведені у звітному періоді 122 семінара, 34 наради, 1 круглий стіл зі спеціалістами з охорони праці підприємств.
Протягом 12 місяців 2016 року представниками робочих органів Фонду проведено 3 публікації в періодичній пресі та 3 виступи на обласному радіо на теми: «Аналіз травматизму та професійної захворюваності за 3 квартал 2016р. по місту Дніпру», та «Проведення заходів в зв’язку з Всесвітнім Днем охорони праці під девізом 2016 року: «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Взято участь в роботі 30 комісій підприємств з питань охорони праці та підвищення безпеки виробництва на підприємствах.
За результатами профілактичних обстежень страховими експертами проведено ряд заходів по наданню методично-практичної допомоги підприємствам, а саме: взято участь у опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на 140 підприємствах.
На базі відділення організовано стенди, на яких представлені витяги з нормативно-правових документів з охорони праці, стенд, де представлені засоби індивідуального захисту вітчизняного виробника.
Дієвим профілактичним заходом, який здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду, слід вважати участь страхових експертів з охорони праці в роботі комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві. Це дає змогу впливати на процес розроблення заходів, які в подальшому унеможливлять повторення нещасних випадків за аналогічними причинами, притягнути до відповідальності керівників підприємств, які не створюють безпечні умови праці на кожному робочому місці відповідно до нормативно-правових актів, не забезпечують додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.
Крім того, страховими експертами з охорони праці складено 34 протоколів про адміністративні правопорушення ( несвоєчасне інформування про настання нещасного випадку), приймалась участь у роботі комісій: з перевірки знань з питань охорони праці працівників –175 засідань. За результатами профілактичних обстежень страховими експертами проведено ряд заходів по наданню методично-практичної допомоги підприємствам, а саме: надано 1217 консультацій страхувальникам, розповсюджено 221 нормативних актів, підручників, журналів та іншої спеціальної літератури.
Друга графа містить «Інформацію про стан повернення бюджетного відшкодування» (з урахуванням особливостей, установлених пунктом 55 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України).
При розробці нового реєстру додаткові графи, яких не було у старому реєстрі, були включені для того, щоб забезпечити можливість комплексного аналізу та моніторингу даних.
Мінфін також планує протестувати та впровадити збереження пошукового запиту платника у форматі MS Excel, що є важливим для більш зручного та повного аналізу інформації.
Як повідомив Мінфін на офіційному веб-порталі, для обговорення роботи Реєстру та зворотнього зв’язку з користувачами існує форум (http://vatforum.minfin.gov.ua), де кожен може висловити побажання та поставити питання щодо функціонування Реєстру.
Новости
2019-04-22
Випадки декларування доходів від продажу власної продукції тваринництва та сільськогосподарської продукції
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що фізична особа – платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) подає декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) за звітний податковий період у встановлені Податковим кодексом України (далі – ПКУ) строки до контролюючого органу за своєю податковою адресою, тобто за місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник
Подробнее >>>
2019-04-22
Визначення строків адміністративного оскарження та сплати грошових зобов’язань
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що з 01 січня 2019 року до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон № 2628) внесені зміни, зокрема до порядку оскарження рішень контролюючих органів.
Подробнее >>>
2019-04-22
До уваги платників акцизного податку!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. ДФС України за посиланням http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/375711.html повідомила, що відповідно до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України суб’єкти господарювання, які з 1 липня 2019 року відповідатимуть визначенню «платник акцизного податку», зобов’язані: ► з 1 травня 2019 року до 1 червня 2019 року зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року;
Подробнее >>>
2019-04-22
У яких випадках ФОП – платники єдиного податку застосовують РРО
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу на наступне. ДФС України повідомила, що фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) – платники єдиного податку другої – четвертої груп, які здійснюють розрахункові операції в готівковій чи в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів у разі:
Подробнее >>>
2019-04-22
Виставка elcomUkraine 2019 успішно відбулася в новозбудованому ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в с. Березівка на Житомирській трасі
9-12 квітня 2019 р. в оновленому виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на Житомирській трасі успішно відбулася XXIII міжнародна виставка elcomUkraine 2019, а також виставки «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація» та SOLAR Ukraine 2019. Виставка elcomUkraine 2019 вкотре підтвердила свій статус головної галузевої події року - в заходах взяли участь 208 компаній із 20 країн світу. Експоненти представили новинки продуктів та комплексні рішення у сфері енергетики, електротехніки, сонячної енергетики, радіоелектронних компонентів, інжинірингу, промислової автоматизації, світлотехніки та ін. В рамках виставок також відбулось понад 15 заходів – семінарів, презентацій та круглих столів на актуальні теми.
Подробнее >>>
2019-04-15
Доходи від операцій з борговими зобов’язаннями НБУ не включаються до доходу фізособи
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включається інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов’язаннями Національного банку України (НБУ) та з державними цінними паперами, емітованими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, з урахуванням курсових різниць. Норми визначені п.п. 165.1.52 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України.
Подробнее >>>
2019-04-15
ПДВ, зазначений у митній декларації, не був включений до податкового кредиту: виправлення помилки
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що до податкового кредиту відносяться суми ПДВ, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з: а) придбання або виготовлення товарів та послуг; б) придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів (у тому числі у зв’язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності); в) отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України; г) ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу; ґ) ввезення товарів та/або необоротних активів на митну територію України.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка