Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3555
 посетители - 468 страницы - 2470
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2016-07-13
З 8 по 11 червня 2016 року у Києві, на території Національного комплексу «Експоцентр України», відбулась XXVIII Міжнародна Агропромислова виставка «Агро-2016» – за останні роки вона стала найбільшою за експозиційною площею, кількістю учасників та відвідувачів, перевершивши всі очікування. Саме на «Агро-2016» вирішилась стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.
З 8 по 11 червня 2016 року у Києві, на території Національного комплексу «Експоцентр України», відбулась XXVIII Міжнародна Агропромислова виставка «Агро-2016» – за останні роки вона стала найбільшою за експозиційною площею, кількістю учасників та відвідувачів, перевершивши всі очікування. Саме на «Агро-2016» вирішилась стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки. До створення події такого грандіозного масштабу долучилися: Організатор – розпорядник: ТД «Промфінінвест», співорганізатор виставки «AGRO BUILD-EXPO» – компанія «Экспосервіс Україна», співорганізатор спеціалізованої виставки-ярмарки органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2016" – Федерація органічного руху України, Генеральний спонсор: «КУН – Україна». Зарубіжними партнерами 2016 року виступили: Beijing waijinglian International Exhibition Service Center – в Китайській Народній Республиці, Bougie Marketing – в Німеччині. Підтримали виставку: Громадська Організація «Аграрний союз України», Українська асоціація венчурного та приватного капітал UVCA. Юридичний партнер - компанія «НОБІЛІ», поліграфічний партнер – «Типография АССА».
«Агро-2016» – стала платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України. Діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями, і іноземними представниками.
Урочисте відкриття виставки відбулося 8 червня за участі прем’єр міністра України Володимира Гройсмана та міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового. Посадовці акцентували увагу на розвитку аграрного бізнесу, як одного з найважливіших пріоритетів для нового уряду, запевнивши в першочерговості питань розвиту аграрної сфери вцілому. На ряду з вдячністю працівникам аграрного сектору, Володимир Гройсман зазначив про ряд проблем у ньому, підкресливши – «…ми з вами є для того, щоб ці проблеми вирішувати». Також голова уряду відвідав експозицію областей України і павільйони виставки.
Вкотре підтвердивши звання найбільшої агропромислової події України, у 2016 році на експозиційній площі в 25 тис м2 розмістилося більше ніж 1200 компаній-учасників (з 15 країн світу). Інформаційну підтримку заходу забезпечували більше ста соціальних медіа: телебачення, інтернет- та друкованих видань. За чотири дні «Агро-2016» прийняло близько 53 тисяч відвідувачів в тому числі іноземних послів з 12 країн, а саме: Республіки Ірак, Палестини, Угорщини, Аргентини, Єгипту, Польщі, Казахстану, Ірану, Швейцарії, Австрії, Індії та Македонії.
Офіційні делегації з Латвійської Республіки, Білоруської Республіки Королівства Нідерланди, Королівства Норвегії. Значну частину виставки традиційно займали найкращі зразки сучасної вітчизняної та імпортної техніки: комбайни, трактори, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також обладнання для будівництва агроспоруд і транспортування врожаю.
Завдяки широкому асортименту продукції, що експонувалась, кожен гість міг підібрати найоптимальніші та найвигідніші варіанти, здатні підвищити рівень врожайності та якість виробництва.
Виставкові зони тваринництва і птахівництва демонстрували різні породи великої рогатої худоби, коней, домашню птицю та інших мешканців сільськогосподарських ферм.
Окремо відзначилася ярмаркова частина, де можна було продегустувати та придбати продукти харчування, національний одяг, вироби народних майстрів та багато іншого. В рамках виставки всіх бажаючих частували стравами та напоями національної української кухні.
Традиційно ділова програма виставки вражала своєю насиченістю, не менш ніж її демонстраційна частина. Загалом, протягом чотирьох днів, було проведено 35 ділових заходів, серед яких 2 форуми присвячені актуальним питанням інвестицій та інновацій в АПК. Для професіоналів «Агро-2016» – стала можливістю обміну досвідом на діловому рівні, завдяки: інтерактивним брифінгам, семінарам, конференціям, круглим столам, панельним дискусіям. Тут обговорювали актуальні питання сільського господарства, аналізу та прогнозування ринку сільгосппродукції, правові аспекти та проблеми аграрного сектору.
Значну увагу слід приділити «Українському інноваційно- агропромисловому форуму ’16». Це один з перших заходів ділової програми, що зібрав найкомпетентніших учасників, серед них:. Владислава Рутицька - Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції, Франсіс Маліж - Керуючий директор у країнах Східної Європи та Кавказу ЄБРР, Олена Волошина - Голова представництва в Україні IFC, Руфат Алімарданов - Регіональний менеджер по Україні та Білорусі IFC, Томас Фреллесен - Тимчасовий повірений у справах Представництва Європейського Союзу в Україні, Шевкі Аджунер - Директор в Україні ЄБРР, Леонід Козаченко - Президент Української аграрної конфедерації, Марина Міхеєва - Генеральний директор Корпорації «Глобино», Андрій Заблоцький - Керівник напрямку сільське господарство BRDO, Адам Мицик, Ярема Ковалів - Голова Державного агентства рибного господарства України та інші високоповажні гості.
Загалом, понад 350 делегатів з 17-ти країн світу взяли участь у заході. Зокрема, представники вищого керівництва таких організацій, як: ЄБРР, IFC, AgroGeneration, Case IH, FAO, Svarog West Group, KUHN, DuPont Pioneer, Platinum Arabia, Horizon Capital, Bayer, McKinsey & Co, Vimal, Райффайзен Банк Аваль, Банк Авангард, Platinum Bank.
За словами учасників форуму, локомотивом аграрна галузь стане за умов розвитку в напрямках виробництва, переробки, транспортування та R&D. На ефективність виробництва продукції впливатимуть реформи ринку землі та оподаткування, ціна нафти та розвиток альтернативної енергетики, а на розвиток переробки – фактори росту внутрішнього ринку, зміни стандартів споживання всередині країни та на зовнішніх ринках, існування системи стимулювання експорту з боку держави. Основними критеріями спрощення приходу на український ринок іноземних інвестицій, ключові гравці агроринку назвали: стабільність податкового та валютного законодавства, гарантії права власності, скасування валютних обмежень, впевненість в комфорті та безпеці.
Підбиваючи підсумки успіхів у агро сфері за 2015 рік Владислава Рутицька акцентувала увагу на наявному співробітництві з Китаєм (сільськогосподарський експорт, експорт молочної продукції) та стратегіях розвитку подальшого співробітництва (розвиток шляхів сполучення, спільні підприємства з китайськими інвестиціями). «На сьогодні новий Шовковий Шлях – це взаємовигідні маршрути та економічні зв’язки, це створення економічного простору на ґрунті взаємовигідної співпраці» - зазначила заступник міністра.
Українські виробники не лише відкривають для себе ринок ЄС, а й виходять на інші найбільші у світі продовольчі ринки — Китаю та Південної Азії. За підсумками заходу, є підстави твердити, що цього року Україна залишиться в сфері уваги місцевих і міжнародних стратегічних та фінансових інвесторів, - наголосили учасники форуму. «Українська аграрна платформа – 2016» - конференція для малих та середніх сільгосппідприємств, що відбулася на другий день роботи «Агро-2016». В ній взяли участь 97 сільськогосподарських підприємств із 17 областей України, які мали змогу обговорити актуальні теми розвитку агросектору у трьох секціях: - Попередні прогнози врожаю 2016. Ефективні способи підвищення конкурентоспроможності та прибутковості бізнесу малих та середніх підприємств за умов дії Угоди про асоціацію України з ЄС. - Перспективи фінансування аграрного сектора та вплив податкових новацій на агробізнес. - Земельні відносини: шляхи розвитку та актуальні питання. Перспективи органічного виробництва в Україні.
В роботі конференції взяв участь Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, висвітливши пріоритети роботи нового Уряду та керівництва Міністерства і відповідаючи на численні питання керівників господарств.
10 червня відбувся AgTech Forum – перший всеукраїнський форум, присвячений високим технологіям для агросектору. Понад 300 учасників з різних куточків України з’їхались обмінятись досвідом, як підвищити економічну рентабельність завдяки імплементуванню інноваційних технологій, послухати про сучасні тенденції створенні в допомогу сільському господарству. Розробники ноу-хау та користувачі успішних агротехпроектів презентували свої винаходи та розповіли про можливості сучасних агротехнологій, які підвищують ефективність роботи компаній. Учасники обговорень зійшлися на думці, що високі технології у агросекторі мають шанс вивести український агробізнес на якісно новий рівень, зайнявши нішу на світовому ринку. На даний час українські ІТ-фахівці розробили сервіси, які дозволяють вітчизняному аграрію ефективно працювати, знизити витрати ресурсів та покращити якість врожаю.
Форум відкривали Владислава Рутицька – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, та Ніколя Перен – радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні.
Завдяки насиченій науковій програмі, на виставці будувалися довгострокові партнерські відносини з співпраці, спільного виробництва, підтримки і дотацій у сільське господарство, які стали серйозним поштовхом для розвитку вітчизняного агропромислового комплексу.
У 2016 році виставка Агро включала наступні розділи, де демонструвалися новинки та досягнення у всіх сферах АПК: «ЕкспоАгроТех», «Hi-Tech АГРО», «Біопаливо», «ANІMAL`EX», «Рослинництво і агрохімія», «ORGANIC», «AGRO BUILD-EXPO», «FISHEXPO».
Одним з основних розділів виставки стала експозиція «ЕкспоАгроТех» - агротехніка і запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. В рамках експозиції на стенді корпорації AGCO, відбулася всеукраїнська прем’єра трактора Fendt 1000 Vario, а також зернозбирального комбайну – Massey Ferguson T7.
На стенді компанії Titan Machinery Ukraine, офіційного дистриб’ютора сільгосптехніки Case IH, презентували європейськи й «Трактор року 2015» — Magnum 380 CVX Rowtrac.
Європейська аграрна компанія презентувала «Машину року 2016» за версією виставки Agritechnica — трактор New Holland Т7.315.
Компанія «Альбіон» демонструвала самохідний оприскувач Kverneland iXdrive. «Агро-Темп» представила в Україні оновлену легенду чеського машинобудування - трактор Zetor Crystal.
Велику увагу було приділено грунтобробній техниці Maschio-Gaspardo представила дискову борону Admiral 850 (в світі їх всього дві, в Україні та Італії).
Продукцію Lemken представив на виставці плуг Lemken Juwel 7М 4 + 1 - вдосконалений продовжувач роду EurOpal. Агробудівельний Альянс «Астра» презентував продукцію FraMest, універсальний передпосівний культиватор FraKomb 6000. Офіційний дилер бренду Kverneland - компанія «Альбіон», представила на виставці його продукцію – плуг Kverneland LD100, що проводиться від 2 до 6-ти корпусів і має кілька типів вежі навішування. Багатоцільовий лущильник Gregoire-Besson Normandie був представлений для використання на тракторах потужністю від 120 до 340 к.с. Важкі дискові борони типу Kuhne-770 призначені для лущення стерні, прибирання і дроблення стебла кукурудзи, а також для обробки зораного поля на пухких, середньо-зв'язкових і зв'язкових грунтах.
Тандемні дискові борони Challenger серії 1435, що застосовуються як для використання під час передпосівної підготовки грунту, так і для роботи з щільними пожнивними залишками – показала компанія АМАКО.
Новинка від Great Plains – це посилена модель короткої дискової борони X-Press, також агрегат для передпосівної обробки грунту - Turbo-Max 3000, вертикальної обробки грунту - Max-Chisel 5315, для основної обробки грунту - DTX 350.
На виставці бренд Metal-Fach був представлений широкою лінійкою техніки. Однак головною новинкою експозиції в цьому році стала перша в Україні універсальна 8-метрова борона з транспортним візком Metal-Fach U786.
Французький бренд Quivogne, презентував мобільну зерносушарку Mecmar - модель D24/175, яка надається в Україні компанією «Агро-Темп»
Компанія KUHN разом зі своїми дилерами продемонструвала одну з найбільших експозицій на АГРО 2016 – близько 1500 м², на яких розмістилися 22 одиниці різноманітних моделей сільгосптехніки. Найпомітнішими з грунтобробної техніки стали плуги Challenger і Multi-Liader, дискова борона Discover XM2, лущильник Optimer+ і стерньових культиватор-глибокорозпушувач Performer 4000.
Генеральний директор ТОВ «Кун-Україна» Асада Лапш, дуже позитивно відізвався про виставку та її результати: «Цьогорічна виставка набагато краща за попередні, адже минулі роки були кризовими і, хоч 2016-тий теж нелегкий, проте відчутне поліпшення, є знаки стабільності, що позитивно впливають на кількість і настрої покупців. АГРО 2016 – дуже інтенсивна: ми уклали багато угод. Я починаю боятись дефіциту з поставками техніки, бо запитів на неї дуже багато. Разом із тим, 2016 року ми збільшуємо штат наших сервісних працівників і плануємо це робити і на початку 2017 року. Проте основний наш сервіс надають дилери, і нашим першочерговим завданням є навчання сервісних інженерів. Ми стали інтенсивніше проводити тренінги, завдяки чому ми маємо не просто багато ремонтників, а маємо багато кваліфікованих спеціалістів із сервісу. Крім того, ми проводимо спеціальні курси навчання для операторів і механіків господарств. KUHN - один із найбільших виробників причіпної і навісної техніки: у нас нараховується 3500 різних моделей, завдяки чому ми можемо задовольнити будь-який запит. Наразі в одних сегментах ми посідаємо позиції лідерів, а в інших – починаємо досягати гарних результатів, на що звертають увагу наші клієнти».
Загалом, свої бренди на виставці представили: AG-BAG, ANNABURGER NUTZFAHRZEUG GMBH, KUHN, DR. PIEPER GMBH / BIO-SIL, ROMILL SPOL. SRO, TRIOLIET, MURSKA, TEAGLE, POETTINGER, POLANES, STOLL, KONGSKILDE, PRONAR, WELGER LELLY, HAWE, SCHMOTZER, GERINGHOFF, RAU, CLAAS, LEMKEN, RAUCH, HORSCH, GERINGHOFF, MAZZOTTI, VALLEY, GASPARDO, KRONE, ZETOR, MECMAR, GERINGHOFF, KONGSKILDE, CARUELLE AND NEUER, BROCHARD, VELITEX, SILOFLEX, OTICO, LOHMANN ANIMAL HEALTH, JUBANA UAB, BALU, CSort, UDOR SPA, GASCON, ZEUS BE-19, BELLOTA, NEWHOLLAND, RAUCH, DAIMLER AG, CAPELLO, FARESIN, HORSCH, SEPPI M, SILESFOR, FIAT GROUP AUTOMOBILES S.P.A, AVICO, ZPU AGRO-WIKT, KEPLER WEBER, BODEX, BONDIOLI & PAVESI GROUP, AMCO VEBA, DONG YANG, FARMI FOREST, TAJFUN, LANCMAN, PALMS, AKON HIDROLIK, DALGAKIRAN, GORMAN-RUPP, PROBSTDORFER SAATZUCHT, KJ POWER, RID, DELAVAL, DYCKERHOFF GMBH, MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & CO. KG, ESRI, EVCI PLASTIC, F.X.MEILLER FAHRZEUG- UND MASCHINENFABRIK-GMBH & CO KG, SHARDA, FEND, CHALLENGER, CASE IN, JOHN DEERE та багато інших.
Експозиція «Hi-Tech АГРО» зібрала представників новітніх технологій, приладів та обладнання, які використовуються в АПК для точного землеробства, автоматизації та контролю, управлінні підприємством. Серед найцікавіших – «Кварт-Софт» зі своєю веб-системою Soft.Farm (безкоштовна on-line система планування, обліку та аналізу діяльності господарств, які займаються рослинництвом та тваринництвом). МАКРОЛАБ ЛТД – постачальник що спеціалізується на поставках та обслуговуванні сучасного метеорологічного та лабораторного обладнання. Компанія ІНТРІС ТРЕЙД з системами контролю висіву насіння. Також гості могли ознайомитись з новим продуктом для зонування полів на основі відкритих даних супутників.
«Біопаливо» – виставка, що успішно розвивається із року в рік. Адже тверде біопаливо – хороший спосіб збільшити рентабельність в сільському господарстві, за рахунок використання відходів сільгоспвиробництва: бадилля, солома, лузга соняшника.
Когенераційне і газопоршневе електрогенераторне устаткування, обладнання для виготовлення паливних брикетів, обладнання для гранулювання, комплекси приймання і зберігання палива рослинного походження, – продукцію представляли більше 50 компаній учасників виставки серед яких: «Цеппелін Пауер Системс», «Брикетуючі технології», «Завод елеваторного обладнання «Сокол», ASKET (Польша), «Група компаній «ICK GROUP», MATADOR (JIANGSU) MACHINERY ENGINEERING LTD., (КНР), METALERG SP. Z O.O. SP.K. (Польша), представництво «PILANA GROUP» A.S. в Україні, «UMP TECHNIKА» (Литва) та інші.
«ANІMAL`EX» виставка присвячена обладнанню для тваринництва, та утриманню с/г тварин (ВРХ, коні, вівці, кози, птахи тощо). Тут продемонстрували інтелектуальне обладнання для змішаної годівлі велико рогатої худоби, полі ферментні препарати та інші добавки для виробництва кормів та преміксів, технології та біологічні препарати для консервування кормів, експрес-тести для аналізу мікро- токсинів в кормах, захисний одяг для персоналу, широкий спектр вітамінів та сумішів кормів, вакцин для сільськогосподарських тварин.
Компанія «ANGEL YEAST» CO., LTD із Китаю представила новий корм на основі дріжджових добавок (для кращого засвоєння тваринами білків і нуклеїнових кислот.).
АТОВ «ВЕЛЕС» компанія, що налагодила виробництво сапонітового борошна "САПОКОРМ", яке застосовується в якості корму або мінеральної добавки до комбікормів, преміксів і кормових добавок згідно норм годівлі для сільськогосподарських тварин і птиці.
Корпорація «Укрзооветпромпостач», постійний учасник виставки Агро, випускає все необхідне для тваринництва: премікси, БМВД (концентрати), комбікорми, медикаменти, замінник молока для годування телят.
Підприємство «Вента Лаб» презентувало електричну огорожу, призначену як для захисту тварин (щоб вони не виходили за певну територію), так і для захисту домашніх тварин від хижаків.
На виставці «Рослинництво і агрохімія» було представлено регулятори росту, мінеральні добрива, пестициди, фуміганти та посівні матеріали кращих вітчизняних компаній та світових брендів, серед яких: GLAUBE SP.ZO.O., ГРОСДОРФ, ХІМАГРОМАРКЕТИНГ, КАМРУД-АГРО, ГРУПА КОМПАНІЙ ТМ "ВІЛІЯ", НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКООРГАНІК", SONACHI INDUSTRIES LTD., JIANGSU INTER-CHINA AGROCHEMICALS CO., LTD, МПП АПЕКС, АГРОХІМТРАНС, ГРУПА КОМПАНІЙ БІОНА, ДУНАЙ-АГРО, ІТАЛ ТАЙГЕР, ГОМЕЛЬСЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД, ГОЛЛАНД ПЛАНТ УКРАЇНА, ВОЛАГРО, АГРОХІМТРАНС.
Цього року у виставці «ORGANIC» взяли участь понад 30 сертифікованих органічних виробників з усіх куточків України. Значна частина з них – виробники, які нещодавно отримали сертифікацію свого виробництва за органічними стандартами Швейцарської Конфедерації у рамках Проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) та проявили бажання ознайомити аграрних фахівців і всіх пересічних споживачів з якісною продукцією власного виробництва. Тому як давні прихильники органіку, так і ті, хто вперше про органічні продукти дізнався, впродовж чотирьох днів мали чудову нагоду познайомитися з останніми досягненнями експонентів виставки, продегустувати та придбати вподобану продукцію. Доволі великий асортимент різних добрив, стимуляторів росту, біопрепаратів для ґрунту та рослин, сертифікованих, як такі, що придатні для застосування в органічному виробництві, представляли відвідувачам виставки такі учасники: Агрофірма «Гермес» з Донеччини, БТУ-Центр з Вінниччини, НВ ТОВ «Сінта» (Миколаїв), ТОВ «Торговий дім «Аква Віта», ТОВ «Енергетична компанія Канон», ТОВ «Орій», ТОВ «Реаком центр», (Київ), ФОП Конкін Т.М. (Черкаська обл.), НДВП «Автономна родова садиба» (Житомирська обл.), ПНВП «Біак» (Суми), ТОВ «Грінсервіс Груп» (Харківська обл.).
Тепличний комплекс органічного землеробства ТМ «Терра» (Харківська обл.), ФОП Сабельнікова В.О. (Organic Villa, Черкаська обл.), Органічна садиба «Екородина» (Київська обл.) пропонували органічні овочі та ягоди.
Загалом на виставці була представлена продукція з органічних косметичних засобів, хлібопекарська галузь, олійна продукції, соки, крупи, молочна продукція та багато іншого.
Загальна площа експозиції «AGRO BUILD-EXPO» склала понад 3000 кв.м. Це спеціалізована виставка будівництва в АПК, яка проходила другий рік поспіль. У 2016 у виставці взяли участь понад 100 будівельних компаній, серед них: «ЦКС Груп», «LLENTAB Україна», «ЧЗБМЗ», «Корпорація Промстан», «Petronik», «БФ-Завод», «Завод Металомонтаж», «Веста МК», «Gidrobak», «Рентехно», «Стропува», ERC, «СтальПрокатДнепр», «ПОЛІАРМ», «Вітол», «Автомототех» та інші.
В експозиції «AGRO BUILD-EXPO» були представлені будівельні і аграрні компанії, що презентували аграрному сектору весь перелік послуг: від розробки проекту аграрного підприємства до його кінцевої реалізації.
В рамках виставки пройшов захід від Асоціації «Всеукраїнського союзу виробників будівельних матеріалів та виробів» - науково-практична конференція «Сучасні конструктивні технології та матеріали для об'єктів агробізнесу».
Два басейни було зариблено у рамках виставки «FISHEXPO». В одному з них відвідувачі мали можливість спробувати себе в якості рибалок, туди було випущено 500 кг риби.
В іншому – «Аквакультура України», помилуватись 15 найпопулярнішими видами риб для вирощування в умовах аквакультури: стерляддю, веслоносом, білим амуром тощо. У рамках заходу відбулась презентація рибного патруля Київщини – якісно нового органу рибоохорони, з інноваційними підходами до роботи та боротьби з браконьєрством.
На виставці також були представленні корми для риб від виробників, компаній: Angel Yeast Co., Ltd., ТОВ «Агро Фекторі», універсальні, високопротеїнові прикормки ТМ «Златоморьє» від компанії «Сільвер Фуд». Комплекс засобів для догляду за аквакультурою презентувала компанія «Сузір`япет» - офіційний представник торгових марок: Tetra, Laguna (Hagen), Aquael в Україні.
На виставці «Агротранспорт і Агрологістика» відвідувачі могли сфокусувати свою увагу на основних трендах в перевезенні: «Контейнери України» - представництво міжнародного холдингу Greenway Holding ltd представило контейнери для різних типів вантажів: сипучих, наливних і швидкопсувних. Компания Scania продемонструвала 2 зерновози на базі тягачів P400 6*3 і 6*4, а також нову унікальну модель автомобіля Scania P400 4x2 із самоскидним напівпричепом Wielton об`ємом 55 куб.м для перевезень аграрної продукції. Вперше в Україні був представлений німецький виробник сільськогосподарських причепів Krampe з причепом-самоскидом серії Big Body, в тому числі з функцією перевантаження зерна. Дистрибуцією продукції займеться компанія «Цеппелін Україна».
Компанія «ПАК-Трейд» на виставці Агро-2016 представила велику лінійку телескопічних навантажувачів JCB та пакувальні машини від Кука Роботікс. Renault представила в Україні новий тягач серії T c зерновим напівпричепом MEILLER. Група компаній "АІС" відзначилася новими моделями комерційного автомобіля ГАЗ - цільнометалевого вантажного фургона марки Газель NEXT.
Компанія «Укравтокомплект» - офіційний дилер ВАТ «МАЗ» в Україні представила великовантажний чотиривісний самоскид, що відповідає нормам екологічного стандарту Євро-6.
Новинкою австрійської компанії Schwarzmuller став новий напівпричіп зі зсувною підлогою. Загальній увазі були представлені флагмани від FORD, компанією АВТЕК. Це моделі зерновозу Ford Trucks 3542D, самоскид Ford Trucks 3536D, а також cідловий тягач Ford Trucks 1846T.
Землеробство, працьовитість, господарливість, природовідповідність, раціональне землекористування – це ті притаманні українцям традиції, що з давніх-давен впливали на успішний розвиток сільського господарства. Удосконалюючись за допомогою інновацій, ці стержневі традиції, виводять АПК України на якісно новий рівень і виставка «АГРО-2016» вкотре це підтверджує. У виставці взяли участь компанії різних галузей аграрного господарства, яких об’єднало відкрите питання про кількість та якість врожаю. Неможливість точного прогнозування майбутнього урожаю, через нестабільні погодні умови. До того ж, кожен регіон країни в зв'язку зі змінами клімату набуває своїх унікальних особливостей. Тому виставка «Агро-2016» стала платформою не тільки для розвитку і поліпшення виробництва, а й дала можливість обмінятися досвідом, знайти оптимальне рішення загальних проблем та питань, визначити стратегію розвитку на найближчі роки.
Компанія «ТД «Промфінінвест» вдячна всім компаніям, які взяли участь у роботі виставки «Агро-2016». Бажаємо плідної праці та кращих результатів в подальшому розвитку бізнесу! До зустрічі на виставці «Агро-2017» у червені 2017 року!
Новости
2019-05-24
Фізичним особам про сплату транспортного податку
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що обчислення суми транспортного податку (далі – податок) з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку. Норми визначені п.п. 267.6.1 п. 267.6 ст. 267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Підпунктом 267.6.2 п. 267.6 ст. 267 ПКУ встановлено, що податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 01 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).
Подробнее >>>
2019-05-24
Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить, що Кабінет Міністрів України відповідно до п. 232.1 ст. 232 Податкового кодексу України постановою від 24 квітня 2019 року № 408 (далі – Постанова № 408) затвердив Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – Порядок). Порядок визначає механізм відкриття та закриття рахунків платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, механізм роботи зазначеної системи, а також проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.
Подробнее >>>
2019-05-24
До уваги розробників програмного забезпечення та платників ПДВ і акцизного податку!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з метою оптимізації обміну інформацією з платниками та у зв’язку з великою кількістю запитів на отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових/акцизних накладних (коди форм J/F13001хх, J/F13030хх), значними розмірами сформованих на них відповідей (коди форм J/F14001хх, J/F12010хх, J/F12012хх, J/F14030хх) ДФС Україні на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/anonsi/20684.html повідомила:
Подробнее >>>
2019-05-24
До уваги платників ПДВ!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України у зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних, якими передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникам, проінформувала про наступне. Відповідно до п. 201.10 ст.201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних (далі – ПН/РК) у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:
Подробнее >>>
2019-05-24
Набрали чинності зміни до ПКУ та МКУ!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що 22.05.2019 набрав чинності Закон України від 16 травня 2019 року № 2725-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги»» (далі – Закон № 2725). Законом № 2725 врегульовано питання надання кваліфікованих довірчих послуг у сфері справляння податків та визначено відповідні повноваження контролюючих органів у цій сфері.
Подробнее >>>
2019-05-24
До кошиків місцевих бюджетів Дніпропетровщини зібрано на 2,1 млрд гривень більше ніж торік
Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.
Подробнее >>>
2019-05-22
Навчаєтесь в інтернатурі вищих медичних закладів, маєте право на отримання податкової знижки
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що платник податку на доходи фізичних осіб (далі – податок) має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.нвалідністю.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка