Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3522
 посетители - 712 страницы - 10063
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2014-09-18
Пост - реліз виставок «Енергія-2014», «Опалення та водопостачання», «Енергозберігаюче будівництво»
Новітні енергозберігаючі технології в промисловості та житлово-комунальному господарстві були представлені у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати, а також стали темою експертних дискусій. Сприяли цьому вже традиційні для регіону осінні конгресно-виставкові заходи: ІV Міжнародний Енергетичний Форум і XIспеціалізована виставка «Енергія». Вперше цього року відбулася виставка «Опалення та водопостачання»; «Енергозберігаюче будівництво» - нова актуальна назва виставкового проекту «Домострой-Осінь».  
Експертні дискусії, актуальні акценти
Виставково-конгресні заходи цього року вирізнялисяширокоютематичною розгалуженістю дискусій за участю експертів: будівельна галузь в умовах ефективного використання енергоресурсів, реалізація енергоефективних проектів у будівництві та житлово-комунальному секторі, досвід реалізації проектів з підвищення ресурсоефективності підприємств, гармонізація екологічного законодавства України відповідно до положень угоди про Асоціацію з ЄС.
У відкритті заходу взяли участь заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, перший заступник Запорізького міського голови Дмитро Свіркін, генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.
У вітальному слові президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов подякував присутнім за підтримку з реалізації проекту.
Адже разом з ЗТПП серед організаторів заходу - Запорізька обласна державна адміністрація,  Запорізька міська рада,  Торгово-промислова палата України за підтримки Конфедерації будівельників України, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, Європейсько-українського енергетичного агентства, профільних відомств та асоціацій, консалтингових компаній.
Вітаючи присутніх, віце-президент ТППУ Михайло Непран відзначив високу комунікативну роль Торгово-промислової палати для бізнесу на шляху до реалізації успішних проектів. У тому числі, за допомогою проведення таких форумів, широких зустрічей за участю представників влади, інвесторів та експертів.
Є підтримка і західних колег. У цьому запорізьких підприємців завірив генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, наголосивши, що німецькі фахівці готові ділитися досвідом і напрацюваннями у галузі енергоефективності.   
Варто особливої уваги :
імплементація екологічного законодавства ЄС
Окрему увагу у рамках форумних заходів приділено перспективам і ризикам від упровадження нової системи торгівлі викидами парникових газів для українських підприємств, а також досвіду участі підприємств Запорізької області в системі торгівлі квотами на викиди парникових газів.
Нагадаємо, що актуальність теми пов’язана з підписанням 27 червня 2014 року Президентом Угоди про Асоціацію України з ЄС, яка містить ряд зобов’язань нашої держави з гармонізації законодавства у різних галузях. Імплементація екологічного законодавства ЄС – один з основних напрямків. Для промисловості та енергетики України важливими та відчутними будуть імплементація трьох законодавчих пакетів: законодавство про промислові забруднення, управління промисловими відходами та система торгівлі викидами парникових газів.
Президент Союзу екологічних аудиторів України Святослав Куруленко акцентував на тому, що система торгівлі викидами дозволяє залучити фінансування на заходи з енергоефективності у частині зниження споживання викопного палива.
Підтверджує це і досвід запорізьких компаній. Начальник управління охорони навколишнього середовища комбінату «Запоріжсталь» Інна Холіна зазначає, що на період дії Кіотського протоколу комбінат підтверджував скорочення одиниць викиду парникових газів і, відповідно, отримував гроші на реконструкцію виробництва, впровадження сучасних технологій і реалізацію екологічних проектів.  
Муніципальний енергетичний план Запоріжжя:  є співпраця
Питання енергоефективної економіки надзвичайно гостре та актуальне на сьогодні. Ще раз підтверджує це одна з провідних подій цьогорічних заходів - широка презентація Муніципального енергетичного плану Запоріжжя (містить програму дій, спрямованих на зниження енергоспоживання будівель).
Більше дізнатися про потреби міста, наочно представити свої пропозиції профільним підприємствам допомогла «Контактна енергетична біржа» зі спеціалістами комунальних підприємств області.
Крім цього, під час роботи виставки працювала і спеціальна експерта комісія - тож компанії, що представили найкращі пропозиції з енергомодернізації, у  перспективі можуть бути запрошені до реалізації міських проектів.
За результатами презентацій, обговорень та вивчення пропозицій п’ятеро серед потенційних партнерів в реалізації Муніципального енергетичного плану відзначено Сертифікатами: це українські компанії «Ентальпія плюс», «СКАНРОК», «Оптіменерго», «Менеджес Україна», «БІОСПЕКА».  
Які рішення пропонують учасники виставок?
Альтернативна енергетика, електротехнічне обладнання, теплова енергетика (котли, опалювальні системи), контрольно-вимірювальні прилади та автоматика – на виставках з акцентом на енергозбереження та енергоефективність більше 60 компаній продемонстрували обладнання та розробки.
Експозиції зацікавили і фахівців, і просто городян, які відповідально готуються до зимового сезону та приділяють особливу увагу енергозбереженню у власному будинку.
ТОВ «Зелена система» запропонувала відвідувачам виставки повний спектр послуг для створення ефективної автономної системи енергоспоживання і підприємства, і приватної будівлі. Сонце, вітер, повітря та інші поновлювальні джерела енергії – у комплексних інженерних рішеннях компанії. Зокрема, сонячні електростанції встановлені на базах відпочинку, виробничо-логістичних майданчиках, приватних будівлях у Запорізькій області, Кривому Розі, Одесі, Черкасах
Переваги встановлення сонячних енергосистем та інші актуальні рішення пропагував інженерний центр «Теплостар» - створює та втілює актуальні проекти забезпечення житла, офісу чи виробничого приміщення теплом, водою, газом, електроенергією та альтернативними видами енергії. Як повідомив директор компанії Володимир Щербінін, за останні два роки компанією реалізовано близько 10 сумісних проектів з ЄС з установки сонячних систем для дитячих садочків, шкіл і фельдшерських пунктів у віддалених районах Запорізької області.
Колективом Науково-виробничої фірми «Енергосистеми» розроблена та запроваджується система обліку, аналізу та диспетчерського управління постачанням паливно-енергетичних ресурсів на декількох підприємствах України та Запорізької області.
Також відвідувачі змогли дізнатися про нові прогресивні системи електричного обігріву, познайомитися з технологією «Термодом». Серед тематичних напрямків – теплоізоляція, кондиціювання, вентиляція, екологічний контроль.  
Новости
2018-07-20
Представники ГУ ДФС у Дніпропетровській області в ефірі телебачення Дніпропетровщини: «Актуальні питання щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»
Обговорення актуальних питань щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, йшлося під час програми «Грані» Дніпропетровського 34-го телеканалу. У програмі прийняли участь начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов та начальник управління організації роботи ГУ ДФС у Дніпропетровській області Манушак Осипова. Під час відповідей на актуальні питання спікери зазначили, що за перше півріччя поточного року надходження з податку на нерухомість від юридичних та фізичних осіб по Дніпропетровській області склали 146 мільйонів гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 58 мільйонів гривень, або на 66 відсотків.
Подробнее >>>
2018-07-20
Фермерське господарство – «спрощенець» ІV групи не є платником рентної плати за воду
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) суб’єкти господарювання – платники єдиного податку ІV групи (сільськогосподарські товаровиробники, які задовольняють умовам, визначеним ст.291 ПКУ), звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання звітності з рентної плати за спеціальне використання води (далі – рентна плата за воду).
Подробнее >>>
2018-07-20
Внесено зміни до порядку попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що 10.07.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 № 518 (далі – Постанова № 518), якою внесено зміни до Порядку попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 № 504 (далі – Порядок).
Подробнее >>>
2018-07-20
Порядок відображення у фіскальних чеках сум заокруглень
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Правлінням Національного банку України постанови від 15.03.2018 № 25 «Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів» ДФС України надала роз’яснення щодо заокруглення сум реалізованих товарів (наданих послуг) у фіскальних чеках суб’єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою із використанням реєстраторів розрахункових операцій. Так, відповідно до пункту 5 розділу І Положення про форму і зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13, розрахункові документи, що друкуються РРО, можуть містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема інформацію, яка визначена технічними вимогами до спеціалізованих реєстраторів розрахункових операцій.
Подробнее >>>
2018-07-20
Порядок розрахунку показника ΣОвердрафт в СЕА ПДВ
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України на головній сторінці офіційного веб-порталу повідомила наступне. Відповідно до п. 200¹.3 ст. 200¹ Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями показник ΣОвердрафт є складовою формули, за якою обраховується сума ПДВ, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. ΣОвердрафт – це сума середньомісячного розміру сум ПДВ, які за останні 12 звітних (податкових) місяців були задекларовані платником до сплати до бюджету та погашені чи розстрочені або відстрочені.
Подробнее >>>
2018-07-20
Протягом І півріччя 2018 року Центрами обслуговування платників Дніпропетровщини надано понад 200 тисяч адмінпослуг
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що найбільш запитуваною серед відвідувачів Центрів обслуговування платників залишається послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, у січні – червні поточного року ЦОП Дніпропетровщини надано більше 86,2 тисячі таких послуг. Також не втрачає актуальності послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом зазначеного періоду платникам надано понад 37 тисяч цих послуг. Крім того, платників продовжує цікавити послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. З початку року видано більше 15 тисяч таких витягів.
Подробнее >>>
2018-07-20
За півроку місцеві бюджети Дніпропетровщини одержали майже на 2 мільярди гривень більше ніж торік
«Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – червень 2018 року склали 11 мільярдів 558,3 мільйони гривень, що на 20,7%, або на 1 мільярд 983,0 мільйони гривень більше рівня 2017 року», - повідомила виконуюча обов’язки начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук. Вона також зазначила, що більше половини надходжень в місцеві скарбниці регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб. Його сума склала 6 мільярдів 615,8 мільйонів гривень. Це на 1 мільярд 459,4 мільйони гривень більше фактичних надходжень першого півріччя минулого року.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка