Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3531
 посетители - 32 страницы - 416
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2014-09-18
Пост - реліз виставок «Енергія-2014», «Опалення та водопостачання», «Енергозберігаюче будівництво»
Новітні енергозберігаючі технології в промисловості та житлово-комунальному господарстві були представлені у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати, а також стали темою експертних дискусій. Сприяли цьому вже традиційні для регіону осінні конгресно-виставкові заходи: ІV Міжнародний Енергетичний Форум і XIспеціалізована виставка «Енергія». Вперше цього року відбулася виставка «Опалення та водопостачання»; «Енергозберігаюче будівництво» - нова актуальна назва виставкового проекту «Домострой-Осінь».  
Експертні дискусії, актуальні акценти
Виставково-конгресні заходи цього року вирізнялисяширокоютематичною розгалуженістю дискусій за участю експертів: будівельна галузь в умовах ефективного використання енергоресурсів, реалізація енергоефективних проектів у будівництві та житлово-комунальному секторі, досвід реалізації проектів з підвищення ресурсоефективності підприємств, гармонізація екологічного законодавства України відповідно до положень угоди про Асоціацію з ЄС.
У відкритті заходу взяли участь заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, перший заступник Запорізького міського голови Дмитро Свіркін, генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.
У вітальному слові президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов подякував присутнім за підтримку з реалізації проекту.
Адже разом з ЗТПП серед організаторів заходу - Запорізька обласна державна адміністрація,  Запорізька міська рада,  Торгово-промислова палата України за підтримки Конфедерації будівельників України, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, Європейсько-українського енергетичного агентства, профільних відомств та асоціацій, консалтингових компаній.
Вітаючи присутніх, віце-президент ТППУ Михайло Непран відзначив високу комунікативну роль Торгово-промислової палати для бізнесу на шляху до реалізації успішних проектів. У тому числі, за допомогою проведення таких форумів, широких зустрічей за участю представників влади, інвесторів та експертів.
Є підтримка і західних колег. У цьому запорізьких підприємців завірив генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, наголосивши, що німецькі фахівці готові ділитися досвідом і напрацюваннями у галузі енергоефективності.   
Варто особливої уваги :
імплементація екологічного законодавства ЄС
Окрему увагу у рамках форумних заходів приділено перспективам і ризикам від упровадження нової системи торгівлі викидами парникових газів для українських підприємств, а також досвіду участі підприємств Запорізької області в системі торгівлі квотами на викиди парникових газів.
Нагадаємо, що актуальність теми пов’язана з підписанням 27 червня 2014 року Президентом Угоди про Асоціацію України з ЄС, яка містить ряд зобов’язань нашої держави з гармонізації законодавства у різних галузях. Імплементація екологічного законодавства ЄС – один з основних напрямків. Для промисловості та енергетики України важливими та відчутними будуть імплементація трьох законодавчих пакетів: законодавство про промислові забруднення, управління промисловими відходами та система торгівлі викидами парникових газів.
Президент Союзу екологічних аудиторів України Святослав Куруленко акцентував на тому, що система торгівлі викидами дозволяє залучити фінансування на заходи з енергоефективності у частині зниження споживання викопного палива.
Підтверджує це і досвід запорізьких компаній. Начальник управління охорони навколишнього середовища комбінату «Запоріжсталь» Інна Холіна зазначає, що на період дії Кіотського протоколу комбінат підтверджував скорочення одиниць викиду парникових газів і, відповідно, отримував гроші на реконструкцію виробництва, впровадження сучасних технологій і реалізацію екологічних проектів.  
Муніципальний енергетичний план Запоріжжя:  є співпраця
Питання енергоефективної економіки надзвичайно гостре та актуальне на сьогодні. Ще раз підтверджує це одна з провідних подій цьогорічних заходів - широка презентація Муніципального енергетичного плану Запоріжжя (містить програму дій, спрямованих на зниження енергоспоживання будівель).
Більше дізнатися про потреби міста, наочно представити свої пропозиції профільним підприємствам допомогла «Контактна енергетична біржа» зі спеціалістами комунальних підприємств області.
Крім цього, під час роботи виставки працювала і спеціальна експерта комісія - тож компанії, що представили найкращі пропозиції з енергомодернізації, у  перспективі можуть бути запрошені до реалізації міських проектів.
За результатами презентацій, обговорень та вивчення пропозицій п’ятеро серед потенційних партнерів в реалізації Муніципального енергетичного плану відзначено Сертифікатами: це українські компанії «Ентальпія плюс», «СКАНРОК», «Оптіменерго», «Менеджес Україна», «БІОСПЕКА».  
Які рішення пропонують учасники виставок?
Альтернативна енергетика, електротехнічне обладнання, теплова енергетика (котли, опалювальні системи), контрольно-вимірювальні прилади та автоматика – на виставках з акцентом на енергозбереження та енергоефективність більше 60 компаній продемонстрували обладнання та розробки.
Експозиції зацікавили і фахівців, і просто городян, які відповідально готуються до зимового сезону та приділяють особливу увагу енергозбереженню у власному будинку.
ТОВ «Зелена система» запропонувала відвідувачам виставки повний спектр послуг для створення ефективної автономної системи енергоспоживання і підприємства, і приватної будівлі. Сонце, вітер, повітря та інші поновлювальні джерела енергії – у комплексних інженерних рішеннях компанії. Зокрема, сонячні електростанції встановлені на базах відпочинку, виробничо-логістичних майданчиках, приватних будівлях у Запорізькій області, Кривому Розі, Одесі, Черкасах
Переваги встановлення сонячних енергосистем та інші актуальні рішення пропагував інженерний центр «Теплостар» - створює та втілює актуальні проекти забезпечення житла, офісу чи виробничого приміщення теплом, водою, газом, електроенергією та альтернативними видами енергії. Як повідомив директор компанії Володимир Щербінін, за останні два роки компанією реалізовано близько 10 сумісних проектів з ЄС з установки сонячних систем для дитячих садочків, шкіл і фельдшерських пунктів у віддалених районах Запорізької області.
Колективом Науково-виробничої фірми «Енергосистеми» розроблена та запроваджується система обліку, аналізу та диспетчерського управління постачанням паливно-енергетичних ресурсів на декількох підприємствах України та Запорізької області.
Також відвідувачі змогли дізнатися про нові прогресивні системи електричного обігріву, познайомитися з технологією «Термодом». Серед тематичних напрямків – теплоізоляція, кондиціювання, вентиляція, екологічний контроль.  
Новости
2018-11-13
До уваги платників!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон № 2155). З метою забезпечення стабільної роботи Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС) наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 05.11.2018 № 121 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» затверджено нові форми реєстраційних документів, які можна переглянути та завантажити у розділі «Отримання послуг електронного цифрового підпису» на офіційному сайті АЦСК ІДД ДФС за посиланням https://acskidd.gov.ua/r_kor.
Подробнее >>>
2018-11-13
Затверджені нові переліки баз олімпійської та паралімпійської підготовки, до яких застосовуються пільги з податку на майно
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266, п.п. 282.1.3 п. 282.1 ст. 282, п.п. 288.5.5 п. 288.5 ст. 288 Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановою від 24 жовтня 2018 № 871 (далі – Постанова № 871) затвердив: ► перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, об’єкти нежитлової нерухомості яких не є об’єктом оподаткування, згідно з додатком 1 до Постанови № 871; ► перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку, згідно з додатком 2 до Постанови № 871; ► перелік баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, розмір орендної плати за земельні ділянки яких не може перевищувати 0,1 відсотка нормативної грошової оцінки, згідно з додатком 3 до Постанови № 871.
Подробнее >>>
2018-11-13
ДФС запроваджено новий електронний сервіс з дистанційного отримання сертифікатів відкритих ключів
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить, що ДФС України запроваджено новий електронний сервіс, скористатися яким можуть клієнти Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС). Для клієнтів АЦСК ІДД ДФС, яких на сьогодні майже 1 млн, став доступним новий сервіс Повторного формування сертифікатів за електронним запитом. Скористатись зазначеним сервісом зможуть виключно клієнти АЦСК ІДД ДФС, які: • мають чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів); • реєстраційні дані власника сертифікатів залишились без змін (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо); • особистий ключ клієнта не є скомпрометованим, а пароль захисту до нього відомий лише його власнику. Для початку використання нового сервісу необхідно завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1, яке розміщено у відповідному розділі веб-сайту АЦСК ІДД ДФС –https://acskidd.gov.ua.
Подробнее >>>
2018-11-13
Легалізація трудових відносин – гарантоване майбутнє кожного працюючого
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що юридичні та фізічні особи – суб’єкти господарювання при працевлаштуванні та виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства. Нелегальне працевлаштування має негативні наслідки для найманих працівників. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, – права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності.
Подробнее >>>
2018-11-13
18-20 сентября 2019 года (Одесса, Украина) пройдет TRANS EXPO ODESSA 2019 (Международный Черноморский Транспортный Форум 2019)
РИА Медиакомпас Украина – лидер по проведению международных транспортных конференций и форумов в Украине и международный журнал Судоходство приглашают принять участие в ежегодном международном форуме – расширенной бизнес-платформе для взаимодействия субъектов транспортной и инфраструктурной отрасли Украины и мирового бизнес-сообщества. 18-20 сентября 2019 года (Одесса, Украина) пройдет TRANS EXPO ODESSA 2019 (Международный Черноморский Транспортный Форум 2019), который объединит в себе 4 международные специализированные выставки: «ТрансУкраина 2019», «Транс Рэйл Украина 2019», «Коммерческий и муниципальный транспорт 2019», 16-ю Международную выставку по судоходству, судостроению и развитию портов «Одесса 2019», а также 22-ю международную конференцию «Развитие транспортной системы Украины: вызовы и перспективы. Как сняться с ручника.»
Подробнее >>>
2018-11-12
РОССИЙСКО-УЗБЕКСКАЯ ВЫСТАВКА «EXPO-CONTRACT FOODS&GOODS 2019» (Продукция агропромышленного комплекса и товары народного потребления) 17 -19 апреля 2019 г. | Узбекистан, Ташкент
Торгово-экономические отношения между Российской Федерацией и Республикой Узбекистан динамично развиваются. Особенно это ощутимо в легкой промышленности и сельском хозяйстве. Исследование рынка, а также анализ результатов уже проведенных в Узбекистане выставочных мероприятий, позволяют с уверенностью говорить о повышенном взаимном интересе со стороны российских и узбекских предприятий агропромышленного комплекса. Связано это не только с растущим спросом на данную группу товаров, но и объективной экономической ситуацией в Республике Узбекистан и реализуемыми договоренностями лидеров наших стран В.В. Путина и Ш.М. Мирзиёева.
Подробнее >>>
2018-11-12
Репетиція BIOFACH 2019 відбулася в Харкові... Яких рекордів очікувати від організаторів Національного павільйону в Німеччині.
До Харкова на АГРОПОРТ приїхали лідери органічного ринку з усієї України, серед яких учасники Національного павільйону України на BIOFACH 2019. BIOFACH (biohach.de) – провідна світова виставка органічної продукції, що проводиться в Нюрнберзі. Організатором національного павільйону з 2019 року виступає компанія Agroportex.bio. Компанія була сформована у 2017 році в рамках діяльності проекту «Агропорт Україна» як окремий напрямок з «Розвитку органічного ринку України та промоції органічної продукції українського виробництва». Не випадково саме на підсумковому агрозаході 2018 року, в рамках Agroport East Kharkiv, було презентовано новий формат Національного павільйону України – Organic Ukraine Business Hub (OUBH). Наступного року організатори відходять від традиційних статичних виставкових експозицій та роблять акцент на «відкритість» – інтерактивний open-space з мінімальною кількістю нагромаджень, дрібних деталей та насиченою програмою.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка