Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3528
 посетители - 55 страницы - 742
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2014-09-18
Пост - реліз виставок «Енергія-2014», «Опалення та водопостачання», «Енергозберігаюче будівництво»
Новітні енергозберігаючі технології в промисловості та житлово-комунальному господарстві були представлені у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати, а також стали темою експертних дискусій. Сприяли цьому вже традиційні для регіону осінні конгресно-виставкові заходи: ІV Міжнародний Енергетичний Форум і XIспеціалізована виставка «Енергія». Вперше цього року відбулася виставка «Опалення та водопостачання»; «Енергозберігаюче будівництво» - нова актуальна назва виставкового проекту «Домострой-Осінь».  
Експертні дискусії, актуальні акценти
Виставково-конгресні заходи цього року вирізнялисяширокоютематичною розгалуженістю дискусій за участю експертів: будівельна галузь в умовах ефективного використання енергоресурсів, реалізація енергоефективних проектів у будівництві та житлово-комунальному секторі, досвід реалізації проектів з підвищення ресурсоефективності підприємств, гармонізація екологічного законодавства України відповідно до положень угоди про Асоціацію з ЄС.
У відкритті заходу взяли участь заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, перший заступник Запорізького міського голови Дмитро Свіркін, генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.
У вітальному слові президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов подякував присутнім за підтримку з реалізації проекту.
Адже разом з ЗТПП серед організаторів заходу - Запорізька обласна державна адміністрація,  Запорізька міська рада,  Торгово-промислова палата України за підтримки Конфедерації будівельників України, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, Європейсько-українського енергетичного агентства, профільних відомств та асоціацій, консалтингових компаній.
Вітаючи присутніх, віце-президент ТППУ Михайло Непран відзначив високу комунікативну роль Торгово-промислової палати для бізнесу на шляху до реалізації успішних проектів. У тому числі, за допомогою проведення таких форумів, широких зустрічей за участю представників влади, інвесторів та експертів.
Є підтримка і західних колег. У цьому запорізьких підприємців завірив генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, наголосивши, що німецькі фахівці готові ділитися досвідом і напрацюваннями у галузі енергоефективності.   
Варто особливої уваги :
імплементація екологічного законодавства ЄС
Окрему увагу у рамках форумних заходів приділено перспективам і ризикам від упровадження нової системи торгівлі викидами парникових газів для українських підприємств, а також досвіду участі підприємств Запорізької області в системі торгівлі квотами на викиди парникових газів.
Нагадаємо, що актуальність теми пов’язана з підписанням 27 червня 2014 року Президентом Угоди про Асоціацію України з ЄС, яка містить ряд зобов’язань нашої держави з гармонізації законодавства у різних галузях. Імплементація екологічного законодавства ЄС – один з основних напрямків. Для промисловості та енергетики України важливими та відчутними будуть імплементація трьох законодавчих пакетів: законодавство про промислові забруднення, управління промисловими відходами та система торгівлі викидами парникових газів.
Президент Союзу екологічних аудиторів України Святослав Куруленко акцентував на тому, що система торгівлі викидами дозволяє залучити фінансування на заходи з енергоефективності у частині зниження споживання викопного палива.
Підтверджує це і досвід запорізьких компаній. Начальник управління охорони навколишнього середовища комбінату «Запоріжсталь» Інна Холіна зазначає, що на період дії Кіотського протоколу комбінат підтверджував скорочення одиниць викиду парникових газів і, відповідно, отримував гроші на реконструкцію виробництва, впровадження сучасних технологій і реалізацію екологічних проектів.  
Муніципальний енергетичний план Запоріжжя:  є співпраця
Питання енергоефективної економіки надзвичайно гостре та актуальне на сьогодні. Ще раз підтверджує це одна з провідних подій цьогорічних заходів - широка презентація Муніципального енергетичного плану Запоріжжя (містить програму дій, спрямованих на зниження енергоспоживання будівель).
Більше дізнатися про потреби міста, наочно представити свої пропозиції профільним підприємствам допомогла «Контактна енергетична біржа» зі спеціалістами комунальних підприємств області.
Крім цього, під час роботи виставки працювала і спеціальна експерта комісія - тож компанії, що представили найкращі пропозиції з енергомодернізації, у  перспективі можуть бути запрошені до реалізації міських проектів.
За результатами презентацій, обговорень та вивчення пропозицій п’ятеро серед потенційних партнерів в реалізації Муніципального енергетичного плану відзначено Сертифікатами: це українські компанії «Ентальпія плюс», «СКАНРОК», «Оптіменерго», «Менеджес Україна», «БІОСПЕКА».  
Які рішення пропонують учасники виставок?
Альтернативна енергетика, електротехнічне обладнання, теплова енергетика (котли, опалювальні системи), контрольно-вимірювальні прилади та автоматика – на виставках з акцентом на енергозбереження та енергоефективність більше 60 компаній продемонстрували обладнання та розробки.
Експозиції зацікавили і фахівців, і просто городян, які відповідально готуються до зимового сезону та приділяють особливу увагу енергозбереженню у власному будинку.
ТОВ «Зелена система» запропонувала відвідувачам виставки повний спектр послуг для створення ефективної автономної системи енергоспоживання і підприємства, і приватної будівлі. Сонце, вітер, повітря та інші поновлювальні джерела енергії – у комплексних інженерних рішеннях компанії. Зокрема, сонячні електростанції встановлені на базах відпочинку, виробничо-логістичних майданчиках, приватних будівлях у Запорізькій області, Кривому Розі, Одесі, Черкасах
Переваги встановлення сонячних енергосистем та інші актуальні рішення пропагував інженерний центр «Теплостар» - створює та втілює актуальні проекти забезпечення житла, офісу чи виробничого приміщення теплом, водою, газом, електроенергією та альтернативними видами енергії. Як повідомив директор компанії Володимир Щербінін, за останні два роки компанією реалізовано близько 10 сумісних проектів з ЄС з установки сонячних систем для дитячих садочків, шкіл і фельдшерських пунктів у віддалених районах Запорізької області.
Колективом Науково-виробничої фірми «Енергосистеми» розроблена та запроваджується система обліку, аналізу та диспетчерського управління постачанням паливно-енергетичних ресурсів на декількох підприємствах України та Запорізької області.
Також відвідувачі змогли дізнатися про нові прогресивні системи електричного обігріву, познайомитися з технологією «Термодом». Серед тематичних напрямків – теплоізоляція, кондиціювання, вентиляція, екологічний контроль.  
Новости
2018-09-19
Дохід у вигляді призу в негрошовій формі: оподаткування ПДФО
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що згідно з пп. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 розділу IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів. Умови оподаткування виграшів та призів визначені у п. 170.6 ст. 170 ПКУ.
Подробнее >>>
2018-09-19
Оформлення здавання готівкової виручки до банку
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до п. 29 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 із змінами та доповненнями, видача готівки з каси для здавання її до банку оформляється відповідними касовими ордерами (прибутковим або видатковим) з відображенням такої касової операції в касовій книзі.
Подробнее >>>
2018-09-19
Консультаційні послуги підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах незалежно від того резидентом чи нерезидентом вони надаються
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що згідно з пп. «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ. Підпунктом «в» п. 186.3 ст. 186 ПКУ визначено, що при наданні консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних, а також послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем місцем постачання зазначених послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання або – у разі відсутності такого місця –місце постійного чи переважного його проживання.
Подробнее >>>
2018-09-19
Податковий календар на 20 вересня 2018 року
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що четвер, 20 вересня 2018 року, останній день сплати: - єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за серпень 2018 року, крім гірничих підприємств; - авансового внеску з єдиного податку на вересень 2018 року платниками єдиного податку 1 та 2 груп; а саме:
Подробнее >>>
2018-09-19
Протягом 2018 року до органів ДФС у Дніпропетровській області надійшло 185 письмових запитів на публічну інформацію
Протягом січня – серпня 2018 року до органів ДФС у Дніпропетровській області надійшло 185 письмових запитів на публічну інформацію, що у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року більше на 84 запити. Із загальної кількості письмових запитів, від юридичних осіб надійшло 49 запитів, від громадян – 136. За наслідками розгляду запитів: задоволено – 126, направлено за належністю – 11, надано роз’яснення – 47, знаходиться на виконанні, термін розгляду не настав – 1. Всі запити виконані в термін, встановлений законодавством.
Подробнее >>>
2018-09-17
Статус нерезидента як резидента країни, з якою укладено міжнародний договір, підтверджує довідка
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 103.1 ст. 103 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) застосування правил міжнародного договору України здійснюється шляхом звільнення від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України, зменшення ставки податку або шляхом повернення різниці між сплаченою сумою податку і сумою, яку нерезиденту необхідно сплатити відповідно до міжнародного договору України.
Подробнее >>>
2018-09-17
Спадкоємець не має права отримати інформацію про доходи з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків у разі смерті фізособи
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до п. 70.3 ст. 70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до інформаційної бази Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) включаються дані про фізичних осіб, зокрема про джерела отримання доходів. Згідно з п. 70.16 ст. 70 ПКУ органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, самозайняті особи, податкові агенти подають безоплатно в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, контролюючим органам за своїм місцезнаходженням інформацію про фізичних осіб, що пов’язана з реєстрацією таких осіб як платників податків, нарахуванням, сплатою податків і контролем за дотриманням податкового законодавства України, зокрема органи державної реєстрації актів цивільного стану – про фізичних осіб, які померли (для закриття облікових карток). ме:
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка