Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3548
 посетители - 235 страницы - 3390
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2014-09-18
Пост - реліз виставок «Енергія-2014», «Опалення та водопостачання», «Енергозберігаюче будівництво»
Новітні енергозберігаючі технології в промисловості та житлово-комунальному господарстві були представлені у виставковому центрі «Козак-Палац» Запорізької торгово-промислової палати, а також стали темою експертних дискусій. Сприяли цьому вже традиційні для регіону осінні конгресно-виставкові заходи: ІV Міжнародний Енергетичний Форум і XIспеціалізована виставка «Енергія». Вперше цього року відбулася виставка «Опалення та водопостачання»; «Енергозберігаюче будівництво» - нова актуальна назва виставкового проекту «Домострой-Осінь».  
Експертні дискусії, актуальні акценти
Виставково-конгресні заходи цього року вирізнялисяширокоютематичною розгалуженістю дискусій за участю експертів: будівельна галузь в умовах ефективного використання енергоресурсів, реалізація енергоефективних проектів у будівництві та житлово-комунальному секторі, досвід реалізації проектів з підвищення ресурсоефективності підприємств, гармонізація екологічного законодавства України відповідно до положень угоди про Асоціацію з ЄС.
У відкритті заходу взяли участь заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, перший заступник Запорізького міського голови Дмитро Свіркін, генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.
У вітальному слові президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов подякував присутнім за підтримку з реалізації проекту.
Адже разом з ЗТПП серед організаторів заходу - Запорізька обласна державна адміністрація,  Запорізька міська рада,  Торгово-промислова палата України за підтримки Конфедерації будівельників України, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, Європейсько-українського енергетичного агентства, профільних відомств та асоціацій, консалтингових компаній.
Вітаючи присутніх, віце-президент ТППУ Михайло Непран відзначив високу комунікативну роль Торгово-промислової палати для бізнесу на шляху до реалізації успішних проектів. У тому числі, за допомогою проведення таких форумів, широких зустрічей за участю представників влади, інвесторів та експертів.
Є підтримка і західних колег. У цьому запорізьких підприємців завірив генеральний консул ФРН у м. Донецьку Детлеф Вольтер, наголосивши, що німецькі фахівці готові ділитися досвідом і напрацюваннями у галузі енергоефективності.   
Варто особливої уваги :
імплементація екологічного законодавства ЄС
Окрему увагу у рамках форумних заходів приділено перспективам і ризикам від упровадження нової системи торгівлі викидами парникових газів для українських підприємств, а також досвіду участі підприємств Запорізької області в системі торгівлі квотами на викиди парникових газів.
Нагадаємо, що актуальність теми пов’язана з підписанням 27 червня 2014 року Президентом Угоди про Асоціацію України з ЄС, яка містить ряд зобов’язань нашої держави з гармонізації законодавства у різних галузях. Імплементація екологічного законодавства ЄС – один з основних напрямків. Для промисловості та енергетики України важливими та відчутними будуть імплементація трьох законодавчих пакетів: законодавство про промислові забруднення, управління промисловими відходами та система торгівлі викидами парникових газів.
Президент Союзу екологічних аудиторів України Святослав Куруленко акцентував на тому, що система торгівлі викидами дозволяє залучити фінансування на заходи з енергоефективності у частині зниження споживання викопного палива.
Підтверджує це і досвід запорізьких компаній. Начальник управління охорони навколишнього середовища комбінату «Запоріжсталь» Інна Холіна зазначає, що на період дії Кіотського протоколу комбінат підтверджував скорочення одиниць викиду парникових газів і, відповідно, отримував гроші на реконструкцію виробництва, впровадження сучасних технологій і реалізацію екологічних проектів.  
Муніципальний енергетичний план Запоріжжя:  є співпраця
Питання енергоефективної економіки надзвичайно гостре та актуальне на сьогодні. Ще раз підтверджує це одна з провідних подій цьогорічних заходів - широка презентація Муніципального енергетичного плану Запоріжжя (містить програму дій, спрямованих на зниження енергоспоживання будівель).
Більше дізнатися про потреби міста, наочно представити свої пропозиції профільним підприємствам допомогла «Контактна енергетична біржа» зі спеціалістами комунальних підприємств області.
Крім цього, під час роботи виставки працювала і спеціальна експерта комісія - тож компанії, що представили найкращі пропозиції з енергомодернізації, у  перспективі можуть бути запрошені до реалізації міських проектів.
За результатами презентацій, обговорень та вивчення пропозицій п’ятеро серед потенційних партнерів в реалізації Муніципального енергетичного плану відзначено Сертифікатами: це українські компанії «Ентальпія плюс», «СКАНРОК», «Оптіменерго», «Менеджес Україна», «БІОСПЕКА».  
Які рішення пропонують учасники виставок?
Альтернативна енергетика, електротехнічне обладнання, теплова енергетика (котли, опалювальні системи), контрольно-вимірювальні прилади та автоматика – на виставках з акцентом на енергозбереження та енергоефективність більше 60 компаній продемонстрували обладнання та розробки.
Експозиції зацікавили і фахівців, і просто городян, які відповідально готуються до зимового сезону та приділяють особливу увагу енергозбереженню у власному будинку.
ТОВ «Зелена система» запропонувала відвідувачам виставки повний спектр послуг для створення ефективної автономної системи енергоспоживання і підприємства, і приватної будівлі. Сонце, вітер, повітря та інші поновлювальні джерела енергії – у комплексних інженерних рішеннях компанії. Зокрема, сонячні електростанції встановлені на базах відпочинку, виробничо-логістичних майданчиках, приватних будівлях у Запорізькій області, Кривому Розі, Одесі, Черкасах
Переваги встановлення сонячних енергосистем та інші актуальні рішення пропагував інженерний центр «Теплостар» - створює та втілює актуальні проекти забезпечення житла, офісу чи виробничого приміщення теплом, водою, газом, електроенергією та альтернативними видами енергії. Як повідомив директор компанії Володимир Щербінін, за останні два роки компанією реалізовано близько 10 сумісних проектів з ЄС з установки сонячних систем для дитячих садочків, шкіл і фельдшерських пунктів у віддалених районах Запорізької області.
Колективом Науково-виробничої фірми «Енергосистеми» розроблена та запроваджується система обліку, аналізу та диспетчерського управління постачанням паливно-енергетичних ресурсів на декількох підприємствах України та Запорізької області.
Також відвідувачі змогли дізнатися про нові прогресивні системи електричного обігріву, познайомитися з технологією «Термодом». Серед тематичних напрямків – теплоізоляція, кондиціювання, вентиляція, екологічний контроль.  
Новости
2019-02-14
Найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився: нарахування роботодавцем ЄСВ
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома роботодавців, що у разі якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки ЄСВ (частина п’ята ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями).
Подробнее >>>
2019-02-14
До уваги платників податку на прибуток!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств (далі – податок) є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ) (п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПКУ).
Подробнее >>>
2019-02-14
Нерухомість в Україні фізичної особи – нерезидента надається в оренду виключно через ФОП – резидента або юрособу – резидента
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду регулюється п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нерухомість, яка розташована на території України і належить фізичній особі – нерезиденту, надається в оренду виключно через фізичну особу – підприємця (ФОП) або юридичну особу – резидента (уповноважених осіб), що виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом стосовно таких доходів. Нерезидент, який порушує норми п. 170.1 ст. 170 ПКУ, вважається таким, що ухиляється від сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) (п.п. 170.1.3 п. 170.1 ст. 170 ПКУ).
Подробнее >>>
2019-02-14
Підприємницька діяльність ГО, спрямована на фінансування своєї основної діяльності: що зі статусом неприбутковості?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. Міністерсво фінансів України щодо правомірності включення громадських організацій, які здійснюють підприємницьку діяльність, спрямовану на фінансування своєї основної діяльності, до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) повідомило наступне. Пунктом 5 ст. 1 Закону України від 22 березня 2012 року № 4572-VI «Про громадські об’єднання» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 4572) встановлено, шо громадське об’єднання (далі – ГО) може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. ГО зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.
Подробнее >>>
2019-02-14
Надано доступ до усіх квитанцій за результатами обробки податкових накладних та розрахунків коригування
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України проінформувала платників про наступне. Користувачам «Електронного кабінету» надано доступ до всіх квитанцій за результатами обробки податкових накладних (далі – ПН) та розрахунків коригування до ПН (далі – РК) незалежно від способу подання їх на реєстрацію в Єдиний реєстр податкових накладних (далі – ЄРПН).
Подробнее >>>
2019-02-14
Податковий календар на 15 лютого 2019 року
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що п’ятниця, 15 лютого 2019 року, останній день подання: - звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за січень 2019 року; - довідки про використані розрахункові книжки за січень 2019 року.
Подробнее >>>
2019-02-14
Перспективи наповнення міського бюджету Дніпра у поточному році розглянуто у Дніпровській міській раді
Засідання з питань збільшення надходжень до міського бюджету міста Дніпро пройшло у Дніпровській міській раді. У засіданні прийняли участь заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов, керівництво фінансового управління міської ради міста Дніпра, співробітники структурних підрозділів фіскальної служби та представники об’єднаних територіальних громад.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка