Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3555
 посетители - 43 страницы - 216
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2018-12-19
22-24 листопада 2018 року відбулась у Львові III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» у виставковому центрі Південний-ЕКСПО.
22-24 листопада 2018 року відбулась у Львові III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» у виставковому центрі Південний-ЕКСПО. Вже вкотре виставка стала яскравим прикладом співпраці в аграрному секторі Республіки Польща та України. Організатори виставки TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), доклали всіх зусиль, для того щоб виставка пройшла успішно та стала ефективним та професійним майданчиком для всіх представників аграрного сектору. «EuroAGRO-2018» - це подія, яка кожного року наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу. Традиційно агропромислова виставка проходить за підтримки Департаменту АПК Львівської обласної державної адміністрації, профільних асоціацій та партнерів. Зокрема, вже третій рік поспіль нашими профільними партнерами виступають РСП Шувар та Львівська Аграрна палата.
На виставці було представлено 75 компаній з 17 областей України, які представили широкий асортимент та лінійки сільськогосподарської техніки (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.
Серед учасників, які продемонстрували сільськогосподарську техніку були такі компанії, як: «Велес-Агро Лтд», Завод Ремсинтез, компанія A.R.Chmielewski, компанія Фаворит, Завод Агрофермер, Harvest, Агромаш-Калина, Автоцентр Аіс Львів, сільськогосподарське обладнання запропонували для фермерів такі компанії як: ЗаводАгроТех, Механотрон, ПівденьАнгарБуд, Елеваторні системи, Елеваторбудмаш, С-ми модернізації складів, Євротехіннов, Стелс ВГ Агросервіс-СВ, Ваша пасіка, Леомет, Інвеп, насіння та органічні добрива представили: компанії Alventa s.a., Siarkopol sp z o.o., Маїс, Альфа насіння, Хелп-агро, СтімОрганік, Агрітема, Квадрат, Агроцентр, НВФ Добробут, ДГС Україна, ДАУ Саєнсес,
Відтак, асортимент продукції, який був представлений на виставці дав змогу фермерським господарствам та агропідприємствам вибирати та знайти для себе найкраще обладнання, техніку, насіння та органічні добрива для свого господарства. Експозиція виставки відобразила та ознайомила всіх відвідувачів з практично всіма технологічними процесами аграрного виробництва.
Цього року в рамках виставки відбулася насичена та цікава програма супутніх заходів. Зокрема, звертаємо вашу увагу на конференцію, яка була приурочена святкуванню 20-річчя Львівської Аграрної палати, куди були запрошені представники аграрних палат не тільки зі всієї України, але були присутні делегації з Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, також відвідали конференцію і представники дорадчих служб, представники обласних та районних профільних департаментів. На другий день виставки 23 листопада відбувся День Львівського національного аграрного університету та конференція «Вчені ЛНАУ – виробництву», куди були запрошені фермерські господарства різних форматів зі всіх регіонів України, науковці та викладачі.
На цій конференції обговорювались питання інтенсивних технологій вирощування озимої пшениці, ягідництва, відродження хуторської системи розселення, технології вирощування сортів озимого часнику і т.д. Також, відбулась унікальна зустріч директорів гуртових ринків Східної Європи, де обговорювались питання ролі гуртових ринків Східної Європи в системі міжнародної торгівлі овочами та фруктами. Організаторами цього заходу стали ОРСП «Шувар», проект «Агроторгівля України», за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації. Ми чекаємо всіх бажаючих та запрошуємо до участі 19-21 листопада 2019 року на Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO» Львів, ВЦ Південний-ЕКСПО» Поспішайте зареєструватися >>> http://www.galexpo.com.ua/agro/ Більше новин >>> https://www.facebook.com/euagro/
Новости
2019-05-24
Фізичним особам про сплату транспортного податку
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що обчислення суми транспортного податку (далі – податок) з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку. Норми визначені п.п. 267.6.1 п. 267.6 ст. 267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Підпунктом 267.6.2 п. 267.6 ст. 267 ПКУ встановлено, що податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 01 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).
Подробнее >>>
2019-05-24
Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить, що Кабінет Міністрів України відповідно до п. 232.1 ст. 232 Податкового кодексу України постановою від 24 квітня 2019 року № 408 (далі – Постанова № 408) затвердив Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – Порядок). Порядок визначає механізм відкриття та закриття рахунків платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, механізм роботи зазначеної системи, а також проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.
Подробнее >>>
2019-05-24
До уваги розробників програмного забезпечення та платників ПДВ і акцизного податку!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з метою оптимізації обміну інформацією з платниками та у зв’язку з великою кількістю запитів на отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових/акцизних накладних (коди форм J/F13001хх, J/F13030хх), значними розмірами сформованих на них відповідей (коди форм J/F14001хх, J/F12010хх, J/F12012хх, J/F14030хх) ДФС Україні на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/anonsi/20684.html повідомила:
Подробнее >>>
2019-05-24
До уваги платників ПДВ!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України у зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних, якими передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникам, проінформувала про наступне. Відповідно до п. 201.10 ст.201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних (далі – ПН/РК) у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:
Подробнее >>>
2019-05-24
Набрали чинності зміни до ПКУ та МКУ!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що 22.05.2019 набрав чинності Закон України від 16 травня 2019 року № 2725-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги»» (далі – Закон № 2725). Законом № 2725 врегульовано питання надання кваліфікованих довірчих послуг у сфері справляння податків та визначено відповідні повноваження контролюючих органів у цій сфері.
Подробнее >>>
2019-05-24
До кошиків місцевих бюджетів Дніпропетровщини зібрано на 2,1 млрд гривень більше ніж торік
Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.
Подробнее >>>
2019-05-22
Навчаєтесь в інтернатурі вищих медичних закладів, маєте право на отримання податкової знижки
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що платник податку на доходи фізичних осіб (далі – податок) має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.нвалідністю.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка