Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3550
 посетители - 28 страницы - 355
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2018-12-19
22-24 листопада 2018 року відбулась у Львові III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» у виставковому центрі Південний-ЕКСПО.
22-24 листопада 2018 року відбулась у Львові III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» у виставковому центрі Південний-ЕКСПО. Вже вкотре виставка стала яскравим прикладом співпраці в аграрному секторі Республіки Польща та України. Організатори виставки TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), доклали всіх зусиль, для того щоб виставка пройшла успішно та стала ефективним та професійним майданчиком для всіх представників аграрного сектору. «EuroAGRO-2018» - це подія, яка кожного року наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу. Традиційно агропромислова виставка проходить за підтримки Департаменту АПК Львівської обласної державної адміністрації, профільних асоціацій та партнерів. Зокрема, вже третій рік поспіль нашими профільними партнерами виступають РСП Шувар та Львівська Аграрна палата.
На виставці було представлено 75 компаній з 17 областей України, які представили широкий асортимент та лінійки сільськогосподарської техніки (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.
Серед учасників, які продемонстрували сільськогосподарську техніку були такі компанії, як: «Велес-Агро Лтд», Завод Ремсинтез, компанія A.R.Chmielewski, компанія Фаворит, Завод Агрофермер, Harvest, Агромаш-Калина, Автоцентр Аіс Львів, сільськогосподарське обладнання запропонували для фермерів такі компанії як: ЗаводАгроТех, Механотрон, ПівденьАнгарБуд, Елеваторні системи, Елеваторбудмаш, С-ми модернізації складів, Євротехіннов, Стелс ВГ Агросервіс-СВ, Ваша пасіка, Леомет, Інвеп, насіння та органічні добрива представили: компанії Alventa s.a., Siarkopol sp z o.o., Маїс, Альфа насіння, Хелп-агро, СтімОрганік, Агрітема, Квадрат, Агроцентр, НВФ Добробут, ДГС Україна, ДАУ Саєнсес,
Відтак, асортимент продукції, який був представлений на виставці дав змогу фермерським господарствам та агропідприємствам вибирати та знайти для себе найкраще обладнання, техніку, насіння та органічні добрива для свого господарства. Експозиція виставки відобразила та ознайомила всіх відвідувачів з практично всіма технологічними процесами аграрного виробництва.
Цього року в рамках виставки відбулася насичена та цікава програма супутніх заходів. Зокрема, звертаємо вашу увагу на конференцію, яка була приурочена святкуванню 20-річчя Львівської Аграрної палати, куди були запрошені представники аграрних палат не тільки зі всієї України, але були присутні делегації з Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, також відвідали конференцію і представники дорадчих служб, представники обласних та районних профільних департаментів. На другий день виставки 23 листопада відбувся День Львівського національного аграрного університету та конференція «Вчені ЛНАУ – виробництву», куди були запрошені фермерські господарства різних форматів зі всіх регіонів України, науковці та викладачі.
На цій конференції обговорювались питання інтенсивних технологій вирощування озимої пшениці, ягідництва, відродження хуторської системи розселення, технології вирощування сортів озимого часнику і т.д. Також, відбулась унікальна зустріч директорів гуртових ринків Східної Європи, де обговорювались питання ролі гуртових ринків Східної Європи в системі міжнародної торгівлі овочами та фруктами. Організаторами цього заходу стали ОРСП «Шувар», проект «Агроторгівля України», за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації. Ми чекаємо всіх бажаючих та запрошуємо до участі 19-21 листопада 2019 року на Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO» Львів, ВЦ Південний-ЕКСПО» Поспішайте зареєструватися >>> http://www.galexpo.com.ua/agro/ Більше новин >>> https://www.facebook.com/euagro/
Новости
2019-03-22
AGROPORT задає найвищі стандарти
–Агропромисловий комплекс – рушійна сила нашої економіки. Але ми поки й на третину не використовуємо його можливостей, – заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на відкритті найбільшого аграрного заходу Східної Європи. Сьогодні у Львові стартував 10-ий, ювілейний AGROPORT. Проходить він на території міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Враховуючи важливість заходу не тільки для галузі АПК, а й для країни загалом, його вже за перший день відвідали тисячі людей, а також очільник Уряду, керівництво області та Мінагрополітики.
Подробнее >>>
2019-03-22
Міжнародна виставка elcomUkraine 2019: міцні традиції, нові можливості
9-12 квітня 2019 р. відбудуться головні галузеві події - XXIII міжнародна виставка elcomUkraine 2019, виставка «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація», а також друга міжнародна виставка SOLAR Ukraine 2019. Цього року зазначені заходи пройдуть на новому майданчику ВЦ КиївЕкспоПлаза, що знаходиться за 20 хвилин від Києва, на Житомирській трасі. Розміщення виставкового центру за межами міста є світовою тенденцією, що дозволяє уникнути таких проблем як міські затори, нестача місця для паркування авто, тощо. Новий майданчик має зручний заїзд та велику парковку на 2500 автомобілів, а сучасна концепція виставкового центру дозволяє проводити як масштабні і відкриті, так і більш камерні заходи, при цьому комбінувати, поєднуючи формати outdoor та indoor.
Подробнее >>>
2019-03-21
Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ: заповнення графи 3 таблиці 1 додатка 5
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/372056.html проінформувала, що у графі 3 «Сума чистого доходу (прибутку), заявлена в податковій декларації / Самостійно визначена сума доходу / Частка розподіленого доходу» таблиці 1 Звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (форма № Д5 (річна)), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами і доповненнями (далі – Наказ № 435), відображаються:
Подробнее >>>
2019-03-21
Офіційне працевлаштування забезпечує гідне майбутнє
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу на наступне. Для працівника «тіньова» зайнятість – це факт відсутності соціальних і матеріальних гарантій, а для роботодавця – це значна сума штрафу за неоформлених відповідно до чинного законодавства працівників, крім того, це є його негативна репутація. Водночас, офіційне оформлення трудових відносин забезпечує гідне майбутнє кожного працюючого.
Подробнее >>>
2019-03-21
Податковий період та строки сплати земельного податку
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв’язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).
Подробнее >>>
2019-03-21
Пілотний проект з впровадження «Єдиного рахунку» ДФС успішно завершено
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує. ДФС України повідомила, що з 19.03.2019 всі митниці ДФС працюють з «Єдиним рахунком» – новою системою справляння митних платежів. Нагадаємо, мова йде про новий порядок перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення, на центральному рівні. Це суттєво спрощує митні процедури, адже час митного оформлення товарів скорочується, а суб’єкти ЗЕД можуть вільно обирати місце оформлення, оскільки кошти обліковуватимуться в одній картці – особовому рахунку.
Подробнее >>>
2019-03-21
З початку року на сервіс ДФС України «Пульс» надійшло 89 звернень від платників Дніпропетровщини
Протягом двох місяців 2019 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» зателефонували 89 заявників Дніпропетровської області. За допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань: щодо звітності та реєстрації накладних (45 звернень), роботи органів ДФС (36 звернень) тощо.
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка