Полная информация о выставках, проводимых в Украине и за рубежом
Количество предприятий 3543
 посетители - 590 страницы - 8481
Статистика подробнее >>>
Поиск по сайту
Наименование товара
Область
Фирма
по каталогу предприятий


Фирма по прайс-листам
Поиск по Google
Введите наименование продукции

Ссылки
транспорт химическая продукция прайс-листы бензин дизтопливо выставки в Украине смазочные материалы топливо цветные металлы каталог выставок черные металлы металлопрокат металлоконструкции календарь выставок трубы метизы полиграфические услуги продукты питания удобрения сельхозтехника реклама в СМИ монтажно-строительные работы стройматериалы листовка молниезащита строительные услуги огнеупорные материалы предприятия в Украине дорожно-строительные материалы кровельные материалы звукоизоляционные материалы визитки обрабатывающие материалы изделия из дерева лесо-пиломатериали реклама на радио сантехнические изделия тнп спецодежда электронная версия газеты тара упаковка новости
Опрос
Пожалуйста, введите источник информации о нашем сайте
Интернет
реклама
другое

Агентство Промышленных Новостей

Новости > Выставочные мероприятия. Конференции. Семинары.

2018-12-19
22-24 листопада 2018 року відбулась у Львові III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» у виставковому центрі Південний-ЕКСПО.
22-24 листопада 2018 року відбулась у Львові III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» у виставковому центрі Південний-ЕКСПО. Вже вкотре виставка стала яскравим прикладом співпраці в аграрному секторі Республіки Польща та України. Організатори виставки TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), доклали всіх зусиль, для того щоб виставка пройшла успішно та стала ефективним та професійним майданчиком для всіх представників аграрного сектору. «EuroAGRO-2018» - це подія, яка кожного року наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу. Традиційно агропромислова виставка проходить за підтримки Департаменту АПК Львівської обласної державної адміністрації, профільних асоціацій та партнерів. Зокрема, вже третій рік поспіль нашими профільними партнерами виступають РСП Шувар та Львівська Аграрна палата.
На виставці було представлено 75 компаній з 17 областей України, які представили широкий асортимент та лінійки сільськогосподарської техніки (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.
Серед учасників, які продемонстрували сільськогосподарську техніку були такі компанії, як: «Велес-Агро Лтд», Завод Ремсинтез, компанія A.R.Chmielewski, компанія Фаворит, Завод Агрофермер, Harvest, Агромаш-Калина, Автоцентр Аіс Львів, сільськогосподарське обладнання запропонували для фермерів такі компанії як: ЗаводАгроТех, Механотрон, ПівденьАнгарБуд, Елеваторні системи, Елеваторбудмаш, С-ми модернізації складів, Євротехіннов, Стелс ВГ Агросервіс-СВ, Ваша пасіка, Леомет, Інвеп, насіння та органічні добрива представили: компанії Alventa s.a., Siarkopol sp z o.o., Маїс, Альфа насіння, Хелп-агро, СтімОрганік, Агрітема, Квадрат, Агроцентр, НВФ Добробут, ДГС Україна, ДАУ Саєнсес,
Відтак, асортимент продукції, який був представлений на виставці дав змогу фермерським господарствам та агропідприємствам вибирати та знайти для себе найкраще обладнання, техніку, насіння та органічні добрива для свого господарства. Експозиція виставки відобразила та ознайомила всіх відвідувачів з практично всіма технологічними процесами аграрного виробництва.
Цього року в рамках виставки відбулася насичена та цікава програма супутніх заходів. Зокрема, звертаємо вашу увагу на конференцію, яка була приурочена святкуванню 20-річчя Львівської Аграрної палати, куди були запрошені представники аграрних палат не тільки зі всієї України, але були присутні делегації з Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, також відвідали конференцію і представники дорадчих служб, представники обласних та районних профільних департаментів. На другий день виставки 23 листопада відбувся День Львівського національного аграрного університету та конференція «Вчені ЛНАУ – виробництву», куди були запрошені фермерські господарства різних форматів зі всіх регіонів України, науковці та викладачі.
На цій конференції обговорювались питання інтенсивних технологій вирощування озимої пшениці, ягідництва, відродження хуторської системи розселення, технології вирощування сортів озимого часнику і т.д. Також, відбулась унікальна зустріч директорів гуртових ринків Східної Європи, де обговорювались питання ролі гуртових ринків Східної Європи в системі міжнародної торгівлі овочами та фруктами. Організаторами цього заходу стали ОРСП «Шувар», проект «Агроторгівля України», за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації. Ми чекаємо всіх бажаючих та запрошуємо до участі 19-21 листопада 2019 року на Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO» Львів, ВЦ Південний-ЕКСПО» Поспішайте зареєструватися >>> http://www.galexpo.com.ua/agro/ Більше новин >>> https://www.facebook.com/euagro/
Новости
2019-01-16
Відрядження 2019 року: неоподатковувана сума добових для відряджень у межах території України складає 417,3 гривень
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що до оподатковуваного податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) доходу платника податків – фізичної особи, яка перебуває у трудових відносинах із своїм роботодавцем не включаються витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, але не більш як 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон – не вище 80 євро за кожен календарний день такого відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим Національним банком України, в розрахунку за кожен такий день (п.п. 170.9.1 п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу України).
Подробнее >>>
2019-01-16
Платникам ПДВ необхідно здійснити річний перерахунок за 2018 рік
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників ПДВ, що у разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково – ні, платник ПДВ зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до п. 189.1 ст. 189 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати зведену податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) ПДВ під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в неоподатковуваних операціях (п. 199.1 ст. 199 ПКУ).
Подробнее >>>
2019-01-16
Змінено Порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Міністерством юстиції України наказом від 29.12.2018 № 4146/5 «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України» (далі – Наказ № 4146/5) внесено зміни, зокрема, до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженому наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 № 200/28330 (далі – Порядок), а саме: уточнено особливості проведення державної реєстрації за заявами в електронній формі.
Подробнее >>>
2019-01-16
До уваги громадян, які декларують доходи!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 179.1 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) зобов’язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) у випадках передбачених розділом ІV ПКУ. Водночас, п. 179.2 ст. 179 ПКУ визначено, коли обов’язок щодо подання податкової Декларації вважається виконаним і податкова Декларація не подається.
Подробнее >>>
2019-01-16
Платники Дніпропетровщини задекларували за 2017 рік доходів на суму понад три мільярда гривень
За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна. Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.
Подробнее >>>
2019-01-15
До уваги платників акцизного податку – отримувачів пального або спирту етилового!
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни, зокрема до п. 120².2 ст. 120² Податкового кодексу України.
Подробнее >>>
2019-01-15
Форма № 1ДФ: з 2019 року оновлено ознаки доходів
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що 01.01.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.10.2018 № 863 (далі – Наказ № 863) (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28.11.2018 за № 1352/32804), яким затверджено зміни до додатка до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку на доходи фізичних осіб за формою № 1 ДФ (далі – ПДФО).
Подробнее >>>
Курс валют Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
GISMETEO: Погода по г.Днепропетровск
ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ
Ссылки
где разместить рекламу промышленное оборудование редукторы мотор-редукторы реклама в газете теплотехническое оборудование гальванотехника Интернет-реклама горно-шахтное оборудование карьерное оборудование компрессоры каталог фирм трубопроводная арматура кондиционеры партнеры вентиляторы дымососы насосы реклама на ТВ электродвигатели подшипники оборудование для пищевой промышленности пресса контрольно-измерительное оборудование инструменты деревообрабатывающее оборудование наружная реклама металлообрабатывающее оборудование сварочное оборудование статья в газете электротехническое оборудование светотехническое оборудование трансформаторы буклеты трансформаторные подстанции электроизоляционные материалы разработка логотипа строительное оборудование подъемно-транспортное оборудование флайер противопожарное оборудование резинотехнические изделия кабельно-проводниковая продукция ремонтные работы сувенирка